منچستر سیتی را Sergio Aguero تحت عمل جراحی زانو در پنجشنبه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر سیتی در آرژانتین مهاجم Sergio Aguero خواهد شد که عمل جراحی زانو در روز پنج شنبه و معلوم نبود که او را مناسب دوباره مدیر پپ گواردیولا روز چهارشنبه گفت:. این باشگاه رکورد گلزن آرامی با آسیب دیدگی در روز دوشنبه 5-0 لیگ برتر با شکست برنلی. گواردیولا گفت: پس از بازی او می ترسید 32 ساله می تواند از دست بقیه لیگ فصل به پایان می رسد که در ماه جولای.

“فردا ما را از انجام یک عمل جراحی در بارسلونا با Dr (رامون) کوگت” او به خبرنگاران گفت: پیش از پنج بازی در چلسی. “پس از آن ما نمی دانیم که او خواهد آمد و به ما بپیوندید.

“پس از عمل جراحی… او بگویید ما با دقت بیشتر زمانی که او می آیند.”

Aguero پرواز به بارسلونا روز سه شنبه به متخصص کوگت نگاه در زانو خود را و شهر خواهد بود و امیدوار است این بازیکن ممکن است در زمان بازگشت برای لیگ قهرمانان هنگامی که این سوانح در ماه اوت است.

شهر منجر 2-1 برابر رئال مادرید پس از دور ساق پا از خود گذشته-16 مسابقه و به امید رسیدن به ‘نهایی هشت’ از رقابت است که برگزار خواهد شد در لیسبون.

گواردیولا گفت: شهرستان تا به حال مقدار زیادی از گزینه های با گابریل عیسی تنها اصلی مهاجم مناسب و آماده است اما Ilkay Gundogan و نیمه قادر به اسلات به نقش.

مدیر نشان داد مدافع جان سنگ نزدیک بود به یک بازگشت پس از یک آسیب مچ پا بود اما بعید است به صورت چلسی.

“او در زمین آموزش و بهتر شدن گفت:” اسپانیایی. “امیدوارم در چند روز آینده او می تواند به بازی در این تیم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>