منچستر سیتی از دست دادن 1-0 در ساوتهمپتون پس از لحظه ای از سحر و جادو توسط آدامز

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

خانه / فوتبال / منچستر سیتی از دست دادن 1-0 در ساوتهمپتون پس از لحظه ای از سحر و جادو توسط آدامز

ساوتهمپتون پس از آن با تکیه بر یک سری از فوق العاده صرفه جویی توسط دروازه بان الکس مک کارتی به سپردن شهر به یک سوم راست شکست در لیگ — اولین بار است که اتفاق افتاده است به یک تیم موفق توسط پپ گواردیولا در خود برجسته حرفه مربیگری.

فوتبال به روز شده: Jul 06, 2020 08:19 IST

Manchester City's Kevin De Bruyne, left, takes a free kick during the English Premier League soccer match between Southampton and Manchester City at St. Mary's Stadium in Southampton, England, Sunday, July 5, 2020. (AP Photo/Frank Augstein,Pool)
منچستر سیتی کوین ده بروین, سمت چپ, طول می کشد یک ضربه آزاد در لیگ برتر فوتبال تیم های ساوتهمپتون و منچستر سیتی در ورزشگاه سنت مری در ساوتهمپتون انگلیس روز شنبه, 5 جولای سال 2020 است. (AP Photo/فرانک Augstein,استخر)(AP)

چه آدامز از گل های دیدنی و جذاب دوربرد تنبلی و سنگینی حرکت کردن را برای او اولین گل برای ساوتهمپتون به کسب تعجب آور 1-0 برنده بیش از منچستر سیتی در لیگ برتر در روز یکشنبه. ساخت 30th, ظاهر خسته کننده فصل اول در باشگاه Adams pounced در سست توپ پس از شهرستان مدافع Oleksandr Zinchenko محرومان بود. آدامز زده پیچش یا حلقه زنی تلاش برای اولین بار از حدود 40 متر است که در سمت بیش از رشته دروازه بان Ederson Moraes و به unguarded خالص در 16 دقیقه است.

ساوتهمپتون پس از آن با تکیه بر یک سری از فوق العاده صرفه جویی توسط دروازه بان الکس مک کارتی به سپردن شهر به یک سوم راست شکست در لیگ — اولین بار است که اتفاق افتاده است به یک تیم موفق توسط پپ گواردیولا در خود برجسته حرفه مربیگری.

شهر بازیکنان تا به حال 26 عکس در هدف در یک طرفه بازی در خالی St. mary’s ورزشگاه اما فاقد لبه برش آنها را 4-0 به پیروزی لیورپول در روز پنج شنبه و که ممکن است ارائه شده توسط بهترین گلزن Sergio Aguero او را مجروح شده است.

کوین ده بروین و افزایش ستاره فیل Foden آغاز شده روی نیمکت و نمی تواند الهام بخش یک اکولایزر پس از آمدن به 59 دقیقه جایگزین.

نتیجه دوم سمت چپ-محل شهرستان 23 امتیاز پشت سر در حال حاضر-تاج قهرمان لیورپول با پنج بازی باقی مانده است. ساوتهمپتون با صعود به محل 13th و مطمئن است یک فصل دیگر در لیگ برتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>