منچستر سیتی نگه استون ویلا به حفظ جام لیگ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر سیتی مدعی لیگ در جام حذفی برای چهارمین بار در پنج فصل با ضرب و شتم استون ویلا 2-1 در ومبلی در روز یکشنبه تشکر به اهداف از Sergio Aguero و رودریگو.

Mbwana Samatta کشیده هدف بازگشت به ویلا اما صبر کنید برای این باشگاه و نقره از سال 1996 می رود که پپ گواردیولا مردان باید در حال حاضر برنده شش هفت عمده غنائم در فوتبال به زبان انگلیسی.

گواردیولا ساخته شده هشت تغییرات از طرف که برنده 2-1 رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا روز چهارشنبه با کوین ده بروین در میان کسانی که در سمت چپ بر روی نیمکت.

اما آن اهمیت کمی به عنوان شهر لوکس یادآوری Aguero Raheem Sterling و دیوید سیلوا به شروع یازدهم و خلیج فارس در کلاس نشان داد.

بایرن با این قایق از تغییرات نیز دست نادر شروع به فیل Foden و 19 ساله بیش از توجیه خود را انتخاب.

رودریگو خوب تصویب برداشت از Foden به سر به عقب به مسیر Aguero و آرژانتین را منحرف تلاش ضرب و شتم Orjan Nyland در ویلا هدف برای باز کردن نمره در 20 دقیقه.

Foden شد و سپس اینچ به دور از هدف خود منحرف شات که پرواز اینچ گسترده.

ویلای احساس آزرده زمانی که شهرستان اهدا شد گوشه دیگری لحظاتی بعد پس از جک گریلیش اخراج توپ Ilkay Gundogan برای چه باید یک هدف و پا زدن.

به جای شهر را دو برابر سرب به عنوان Gundogan گوشه مواجه شد با ضربه سر رو از رودریگو.

ویلا به سختی می تواند حتی برای 10 دقیقه بعد به عنوان دارندگان تهدید به شورش اجرا در تکرار 6-1 خرمن کوبی آنها دست میزبان در ویلا پارک در ماه گذشته.

استرلینگ تا به حال با شکوه شانس خود را برای هدف اول از سال 2020 منحرف توسط شجاع جلوگیری از تایرون Mings.

اما لحظاتی بعد به دلیل Mings است پیش از جان سنگ در سلسله مراتب برای انگلستان انتخاب شد به عنوان شهر مدافع بدون توضیح به زمین افتاد به ویلا تاسیسات.

یک توپ بلند به جلو سرانجام به انور ال قاضی و از خود عبور Samatta رهبری کم گذشته کلودیو براوو به لذت از سفر هزاران نفر از بیرمنگام و ویلا فن پرنس ویلیام در می ایستد.

تفاوت در ناامیدی برای موفقیت بين پشتیبانی آشکار بود به ویلا شد roared در vociferously در سراسر در حالی که شهرستان موفق به فروش خود تخصیص.

که برای جبران تفاوت در کیفیت را در این زمینه به عنوان شهرستان به سرعت حل و فصل دوباره به ریتم خود را و پس از آن می تواند معرفی ده بروین برای نیم ساعت آخر.

این شهرستان موفق به نوبه خود تسلط خود را به اهداف بیشتر به عنوان رودریگو محروم شد جریمه نجات توسط Nyland از گوشه دیگری قبل از Aguero سپس شلیک به سمت تور را به ویلا امید برای 10 دقیقه است.

و آنها بسیار نزدیک به مجازات به عنوان اغلب مورد انتقاد قرار براوو تا به حال به درخشان نجات سه دقیقه از زمان به نوبه خود بیورن انگلس’ سربرگ بر روی پست و حفظ شهر را گرفتن در این رقابت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>