منچستر سیتی در تلاش برای جلوگیری از, بهترین تیم از به ثمر رساند در برابر آنها و مدافعان مرکزی می تواند هدفمند در روز جمعه رقابت های لیگ اروپا برابر قهرمان اسپانیایی رئال مادرید سابق انگلستان کاپیتان وین رونی گفت. پپ گواردیولا شهر منجر واقعی پس از آنها برنده دور ساق پا از خود گذشته-16 کراوات 2-1 در ماه مارس قبل از اروپا باشگاه نخبگان رقابت متوقف شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

رونی که برنده رقابت با منچستر یونایتد در سال 2008 گفت: شهر باید خود را به بهترین فرصت هنوز به آسانسور جایزه برای اولین بار.

“شهر ممکن است هرگز شانس بهتری برای برنده شدن در لیگ قهرمانان” رونی نوشت: در ستون خود برای ساندی تایمز. “سرجیو راموس معلق است که از دست دادن بزرگ به دفاع و من فکر می کنم شهر نمره خواهد شد. که آیا آنها به اندازه کافی جامد در پشت خود است که من فقط سوال.

“واقعی را هدف خود مرکز نیمه و این یک نگرانی است که در این فصل هر دیگر (لیگ برتر) بزرگ شش باشگاه ضرب و شتم شهرستان… این نشان می دهد که رونالدو تیم می تواند در تلاش برای نگه داشتن بهترین طرف است.”

رونی گفت که او انتظار واقعی اجازه می دهد تا شهر به تسلط داشتن و سپس هدف ضربه زدن آنها را در مقابله.

“من تو را دیدم زین الدین زیدان انجام آن در اول املا به عنوان مربی واقعی هنگامی که او در بازی برابر بایرن به سبک تیم در بازی های بزرگ و آن را به ارمغان آورد او را به موفقیت های” رونی اضافه شده است.

“هنوز پول من است که هنوز در شهر است. آنها لازم نیست که به تعقیب این بازی است. آنها لازم نیست که به نمره. آنها حتی می تواند به از دست دادن استطاعت 1-0 و رفتن را از طریق و در پا برای اولین بار آنها تعجب مادرید با نشستن در خود را دارند.

“این اولین بار من دیده ام گواردیولا بازی می خواهم که من احساس او را به انجام همان در Etihad. این می تواند یک بازی موش و گربه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de