مردی که از دست پسرش در سال 2008 ملگن انفجار خواستار SC به گسترش تصدی قاضی دادگاه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: 28 فوریه سال 2020 3:57:52 am

2008 Malegaon blast, Trial judge tenure, 2008 Malegaon blast trial supreme court, indian express news این درخواست قبل از دیوان عالی کشور ثبت شده توسط نثار احمد سید بلال 60 ساله ساکن ملگن که از دست پسرش در انفجار.

پدر یک قربانی از سال 2008 ملگن انفجار نزدیک دادگاه عالی به دنبال آن است که تصدی قاضی ویژه ای انجام آزمایشی تمدید شود.

ویژه قاضی Vinod S Padalkar که ریاست مداوم محاکمه تعیین شده و تحت ملی تحقیقات آژانس (نیا) قانون بازنشسته می شوند در فوریه 29.

این درخواست قبل از دیوان عالی کشور ثبت شده توسط نثار احمد سید بلال 60 ساله ساکن ملگن که از دست پسرش در انفجار.

در این طومار آمده است که وجود دارد یک نگرانی که بازنشستگی فعلی قضاوت را به تاخیر می اندازد محاکمه او را به عنوان “کاملا متبحر” با سوابق مورد. آن را می گوید که تاخیر در اتمام محاکمه که در حال بررسی است و پس از 12 سال گذشته است که یک نقض اساسی خود را راست. این طومار در ادامه می گوید که برای یک سال گذشته نزدیک به 140 شاهد مورد بررسی قرار گرفته و مورد برداشت تا سرعت.

این مرکز از طریق اطلاع رسانی وزارت امور صادر شده در مارس 18, 2018, منصوب کرده بود قاضی Padalkar به ریاست دادگاه ویژه در توصیه به رئیس دادگستری از دادگاه عالی بمبئی. در این طومار همچنین گفت که نامه ای نوشته شده بود به رئیس دادگستری درخواست تمدید برای تصدی وجود دارد اما توسعه در جلو.

Pragya Thakur به نظر می رسد در دادگاه

یک روز پس از دادگاه ویژه کارگردانی است که متهم باید مطابق با آن زودتر سفارش کارگردانی آنها را به باقی می ماند در حال حاضر قبل از آن حداقل یک بار در هفته BJP MP Pragya سینگ Thakur به نظر می رسد قبل از دادگاه. Thakur که از بوپال در روز پنج شنبه بعد از ظهر مشخص شده حضور او در سمت چپ و در عرض چند دقیقه. خارج از دادگاه زمانی که خواسته مورد تقاضا برای استعفای وزیر خانه آمیت شاه در دهلی خشونت Thakur به خبرنگاران گفت که کنگره “مسئول” برای خشونت و گفت: تا به حال هیچ زمین اخلاقی به تقاضای استعفای اشاره به سال 1984 خشونت علیه سیک ها و اورژانس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>