مردی که خود تفنگ پلیس در دهلی شورش فرستاده قضایی بازداشت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک دادگاه محلی در دهلی نو فرستاده می شود یک مرد که گفته می شود اشاره کرد و اسلحه در یک پلیس در طول ماه گذشته شورش در سرمایه های ملی را در شمال شرق منطقه 14-بعد قضایی حضانت گزارش آنی.

به گزارش آژانس خبری محمد شاهرخ ارائه شد قبل از Karkardooma دادگاه پس از پایان سه روز بازداشت قبلا.

شنبه گذشته یک دادگاه اجازه داده بود که پلیس سه روز بیشتر’ وادار سازد بازجویی از محمد شاهرخ. شاهرخ پلیس بازداشت تمدید شد و پس از او تولید می شود قبل از اینکه قاضی در پایان چهار روز در بازداشتگاه دوره میان امنیت PTI گزارش گفته بود.

شاهرخ, 23, که نشان می دهد او با اشاره یک تفنگ در غیر مسلح پلیس دهلی سر پاسبان دیپاک Dahia در طول شورش جمعی رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی دستگیر شد در مارس 3 از اوتار پرادش را شمالی منطقه است.

ساکن شمال شرق دهلی Ghonda می تواند دیده می شود اشاره خود را تپانچه در پلیس در Jaffrabad-Maujpur جاده در فوریه 24.

او سپس نگه داشته و تپانچه در خانه و فرار از شهر در یک ماشین پلیس گفت:. تپانچه که او اشاره کرد و در سر پاسبان در خشونت بازیافت شد از خانه خود را جمعه گذشته است.

به گفته پلیس پس از شاهرخ را دیدم خود را در کانال های خبری پس از این حادثه او تغییر لباس های خود و فرار به پنجاب. او سپس با انتقال به بریلی ضلع در بالا قبل از پنهان شدن در خانه یکی از دوستان در شمالی در دولت است.

این اوتار پرادش پلیس نیز بازداشت و اتهام قاچاقچی مواد مخدر است که مظنون به کمک کرده اند شاهرخ.

تپانچه, با کیفیت خوب, نیمه اتوماتیک, سلاح که توسط شاهرخ خریداری شد از مونگر در بیهار پلیس گفته اند.

پلیس باید ثبت نام یک مورد در برابر او را تحت مربوطه بخش از قانون مجازات اسلامی (IPC) و بازوها عمل می کنند.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>