منچستر یونایتد ساخته شده اند شکایت رسمی علیه بریتانیا خورشید, روزنامه گفت: آنها تا به حال دریافت اطلاع از حمله به خانه خود را اجرایی اد وودوارد در ماه گذشته.

یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان داد یک گروه جمع شده بودند خارج وودوارد در چشایر در Jan. 28 شعار تهدیدات نسبت به او و پرتاب قرمز شراره بیش دروازه. نه وودوارد, 48, و نه خانواده اش به خانه بودند.

ایران را ساخته اند یک شکایت رسمی به مطبوعات مستقل استانداردهای سازمان (IPSO) در مورد خورشید را پوشش.

“باشگاه معتقد است که روزنامه خورشید دریافت کرده بود قبل از حمله در نظر گرفته شده که شامل صدمه جنایی و به قصد ارعاب و روزنامه نگار بود و در حال حاضر آن را به عنوان اتفاق افتاده است. کیفیت تصاویر همراه با داستان نشان می دهد که یک عکاس بود و همچنین در حال حاضر” خواندن بیانیه ای.

“نه تنها این روزنامه نگار موفق به تخلیه اساسی وظیفه یک عضو مسئول جامعه به گزارش قریب الوقوع جرم و جلوگیری از خطر بالقوه و صدمه جنایی خود را با حضور هر دو تشویق و پاداش عاملان. ما معتقدیم که این یک نقض واضح و روشن از هر دو IPSO ویراستاران’ کد و اخلاق روزنامه نگاری” آنها اضافه شده است.

یک سخنگوی خورشید گفت: “خورشید محکوم به طور کامل حمله به آقای وودوارد و خوشحال است که به همکاری کامل با پلیس هر پرس و جو.

“با این حال خورشید مثل همه روزنامه ها شور و نشاط خود دفاع راست به گزارش.

“زیر یک نکته که وجود دارد به یک اعتراض خورشید خبرنگار حضور داشتند. خورشید با دقت گزارش حوادث است که آشکار شد. در هیچ زمانی بود که خبرنگار ما با آگاهی از آنچه بود به محل و نه تحریک یا تشویق به هر نوع فعالیت های جنایی. مقاله روشن ساخته است که رفتار جنایی بود و غیر قابل قبول است.

“خورشید پشتیبانی از صمیم قلب ویراستاران’ کد انجام خواهد شد و دفاع از شکایت به IPSO.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de