Man United نگه دارید تا بالا-چهار تعقیب و گریز با پیروزی کریستال پالاس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر یونایتد نگه داشته تا خود را تعقیب برای لیگ قهرمانان صلاحیت نقطه با مارکوس Rashford و آنتونی رزمی در هدف در 2-0 لیگ برتر پیروزی بر کریستال پالاس در نیوکمپ در روز پنج شنبه.

با دو بازی باقی مانده ایران در مکان پنجم در 62 امتیاز پشت لستر سیتی در تفاضل گل با سوم قرار چلسی در 63. ایالات بازدید لستر در روز پایانی این فصل است.

Rashford قرار دادن ایران در مقابل بر سکته مغزی از حاصل کار دو تیم خود رفت و آمد هوشمند ارسال کاخ دفاع راه اشتباه قبل از او با خونسردی چاک دار, صفحه اصلی.

اواسط جدول کاخ فکری به حال کشیده شده در سطح 55 دقیقه زمانی که اردن Ayew تضعیف در پایین عبور از Wilfried Zaha اما هدف این بود که حکومت برای ونرخ offsides پس از VAR نقد و بررسی.

ایران مطمئن از پیروزی حیاتی پس از لستر را 2-0 برنده بیش از شفیلد یونایتد هنگامی که برونو فرناندز و Rashford ترکیب هوشمندانه برای تغذیه رزمی برگزار شد که خاموش اسکات دان و راند دوم.

اوله گونار Solskjaer طرف در حال حاضر بدون شکست در 19 بازی در تمام مسابقات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>