مرد پس از نجات 69 ساعت در قلوه سنگ از چین هتل قرنطینه برای coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک مرد کشیده شد زنده پس از اینکه به دام افتاده به صورت 69 ساعت در زیر آوار فرو ریخت ویروس قرنطینه هتل در جنوب شرقی چین است که در آن حداقل 20 نفر دیگر کشته شدند.

رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: این مرد به بیمارستان فرستاده شد و بلافاصله پس از نجات اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر. دیگر نه مردم گم شده و از سقوط در روز شنبه.

10-ساله پسر بچه و مادر خود را نجات داده شده اند حدود نیمه شب دوشنبه پس از اینکه به دام افتاده برای 52 ساعت است. وضعیت هر سه بازماندگان ناشناخته باقی مانده است.

این هتل در شهر گوانجو بوده قرنطینه سایت برای افراد در معرض جدید coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 80 ، 000 نفر در چین هر چند حدود سه چهارم از آنها را بازیافت. این ویروس باعث می شود که علائم خفیف مانند تب و سرفه برای بسیاری از مردم, اما می تواند باعث بیماری های جدی مانند ذات الریه برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

اکثر قطعات از چین هستند quarantining مردم برای 14 روز اگر آنها از مناطق در معرض خطر و یا حتی سفر به خارج از کشور و یا به سادگی در خارج از خانه خود را در مناطق.

امدادگران در صحنه سقوط کرده بود دنده محافظ و ضد عفونی کننده برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ویروس.

این ساختمان به گزارش اصلاح شده است به طور غیر قانونی قبل از سقوط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>