انسان ساخته شده انسانی کابوس’ در سوریه باید پایان یابد: سازمان ملل متحد رئیس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

“مرد ساخته شده بشردوستانه کابوس” در سوریه را در استان ادلب باید پایان یابد در حال حاضر دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: اما ارائه هر گونه طرح خاص برای مهار خونریزی در فینال شورشی holdout.

روسیه حملات هوایی در شمال غربی استان در حال تقویت یک دولت سوریه توهین آمیز مجبور است که نزدیک به یک میلیون آلپ-بزرگترین موج جابه جایی از نه سال جنگ است.

“این ساخته دست بشر دوستانه کابوس برای طولانی درد و رنج مردم سوریه باید متوقف شود. باید آن را متوقف کن” اشاره به این حادثه تلخ به خبرنگاران گفت:.

“پیام روشن است: هیچ راه حل نظامی برای بحران سوریه. تنها راه حل ممکن سیاسی باقی مانده است.”

اشاره به این حادثه تلخ به یاد می آورد که او تا به حال بارها و بارها خواستار “آتش بس فوری” در ادلب و خواست همه احزاب برای جلوگیری از هر گونه تنش در مبارزه با.

“این بسیار مهم است برای شکستن دور باطل خشونت و درد و رنج” او گفت:.

از دسامبر 1 در حدود 900,000 مردم آواره شده اند و توسط از جمله بیش از 500,000 کودکان, با توجه به سازمان ملل متحد.

“حدود 2.8 میلیون نفر در شمال غربی سوریه نیاز به کمک های بشردوستانه” اشاره به این حادثه تلخ گفت: راه اندازی درخواست تجدید نظر برای اضافی $500 میلیون دلار در کمک های مالی برای کمک به آوارگان در طول شش ماه آینده.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان خواست همتای روسی خود ولادیمیر پوتین برای توقف رژیم سوریه خشونت در ادلب در روز جمعه.

“رئیس جمهور در این تماس تاکید کرد که این رژیم باید مهار در ادلب و بحران انسانی باید متوقف شود,” ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت: پس از دو رهبر صحبت با تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>