یک ویدیو نشان دادن اوتار پرادش پرسنل پلیس لگد زدن به اطرافیان تماشای مداوم عملیات جستجو در یک Ganga ghat در میرزاپور و در نتیجه مرد در حال سقوط به داخل رودخانه رفته ویروسی با شهروندان بالا بردن سوال در رفتار پرسنل پلیس در دولت است.

یک خجالت اداره پلیس تا به حال به منظور دپارتمان تحقیق به این حادثه مربوط به ایستگاه خانه افسر Vindhyachal Kotwali ایستگاه پلیس در میرزاپور. افسر نام گزارش شده است Sheshdhar Pandey.

پرس و جو بود و دستور داد پس از حادثه دعوت از محکومیت سیاسی جبهه از جمله Bahujan Jagriti منچ از Bahujan Samaj حزب (BSP).

“این است چگونه میرزاپور پلیس ضربات درمانده از پشت. یک مرد ایستاده در نزدیکی Ganga لگد شد توسط Kotwal (ایستگاه incharge). جوانان سقوط به رودخانه گانگا” یک صدای جیر جیر از سازمان رسمی اداره گفت.

یک بیانیه منتشر شده توسط میرزاپور پلیس اما در دفاع Pandey رفتار و ادعا کرد که او تنها در تلاش برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در بانک رودخانه که در آن یک جمعیت جمع شده بودند به سازمان دیده بان در حال انجام عملیات جستجو برای بدن یک مرد که غرق در رودخانه چند وقت پیش با توجه به یک گزارش خبری در چاپ.

آن اضافه شده است که Pandey بود تنها در تلاش برای ارنج زدن مرد که به او انداخت تعادل که منجر به سقوط.

یک صدای جیر جیر توسط میرزاپور پلیس بعد ادعا کرد که شو تا به حال شده است در خدمت یک هشدار و یک تحقیق اولیه در این حادثه دستور داده شده است.

“خانه ایستگاه افسر Vindhyachal خدمت کرده بود هشدار بیش از این حادثه و یک افسر ارشد پلیس خواسته شده است به انجام مقدماتی تحقیق در این موضوع” یک صدای جیر جیر از میرزاپور پلیس رسمی رسیدگی به ادعا.

اوتار پرادش پلیس اخیرا تحت بررسی در Vikas Dubey برخورد مورد و همچنین در مورد قتل یک کاتب در Ghaziabad. در حالی که آن را متهم به نقض حقوق بشر توسط گفته انجام جعلی روبرو می شوند در این صورت در حالت دوم آن است که در زیر نور افکن به اتهام انفعال در برابر محلی شنیدها منجر به قتل یک روزنامه نگار.