یک مرد پس از سقوط به رودخانه در روز یکشنبه به عنوان طوفان دنیس جاروب در سراسر بریتانیا با ارتش پیش نویس در برای کمک به مقابله با سیل سنگین و بادهای تند.

مرد سقوط به رودخانه Tawe در ساوت ولز, پلیس گفت:.

طوفان همچنین ضرب و شتم بسیار از فرانسه با برخی از 60,000 افراد مبتلا به قطع برق در شمال غرب کشور و ترافیک راه آهن مختل می شود.

دولت بریتانیا در آب و آژانس صادر نادر هشدار قرمز برای ولز جنوبی گفت: یک خطر وجود دارد از “اثرات قابل توجهی از جاری شدن سیل” که شامل یک “خطر به زندگی از جریان سریع آب سیل گسترده به اموال و بسته شدن جاده”.

پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر مردی که سقوط به رودخانه بود و بعد مرده “بیشتر در امتداد رودخانه در Tebanos منطقه”.

یک رکورد 594 سیل هشدار و هشدار در محل در روز یکشنبه از گسترش اسکاتلند رودخانه پشم ونخ راه راه به کرن در جنوب غربی انگلستان است.

باد بیش از 90 مایل (150 کیلومتر) در ساعت ثبت شد در Aberdaron, south Wales.

تصاویر منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که در نزدیکی رودخانه Taff ترکیدن آن بانک در حالی که امدادگران با عجله به مردم به دام افتاده در خانه های خود در پویس به ایمنی.

“این پیش بینی است که به صورت بسیار سطح قابل توجهی از بارش باران به خصوص در شرق دره از جنوب ولز گفت:” جرمی Parr, از بدنه دولت منابع طبیعی ولز.

“اثرات می تواند شدید یک شبه و همه باید این هشدار بسیار جدی است,” او اضافه شده است.

پلیس اعلام کرد: عمده حوادث در مناطق ولز و انگلستان با رانش زمین نیز گزارش شده است.

“برخی از جوامع قطع شده است ، اما خدمات اورژانس کارگران در حال کار خستگی ناپذیر برای قرار دادن اقدامات در محل برای اطمینان از ایمنی از ساکنان” پلیس ولز جنوبی در بیانیه ای گفت.

بدن کشیده از دریا

جاده ها و راه آهن به شدت تحت تاثیر بارندگی و باد داشتن به سختی بهبود از یک شبیه طوفان هفته گذشته است.

وزارت دفاع نیروهای مستقر در غرب یورکشایر در شمال انگلستان است که رنج می برد به شدت از جاری شدن سیل ناشی از آخر هفته گذشته را طوفان Ciara.

“نیروهای مسلح ما همیشه آماده برای حمایت از مقامات محلی و جوامع در هر زمان که آنها به آن نیاز دارید” گفت: وزیر دفاع بن والاس.

بریتیش ایرویز و easyJet تایید آنها مبتنی پرواز با فیلم آنلاین پست نمایش عظیم Airbus A380 جت دمیده در مورد آن را به عنوان تلاش برای زمین.

قبلا دو بدن بودند کشیده و از دریاهای خاموش جنوبی سواحل انگلستان در روز شنبه به عنوان طوفان barrelled در.

یکی از مردان در نظر گرفته شده است موضوع جستجو باعث زمانی که یک تانکر گاز مایع گزارش داد که یکی از خدمه آن بود که حساب نشده.

فرانسه نیز تحت تاثیر این طوفان به خصوص شمال غربی بریتنی که در آن, Finistere و Morbihan مناطق شد به طور موقت قرار داده شده در نارنجی هشدار برای بارش باران و جاری شدن سیل با توجه به سرویس ملی آب و هوا هواشناسی و فرانسه.

برق دهنده Enedis در گفت و گو با اعزام 450 کارکنان برای بازگرداندن قدرت به 30,000 خانه در بریتنی. کاهش قدرت نیز به بخش هایی از مرکز و شمال فرانسه است.

طوفان قطع دو با سرعت بالا قطار TGV و خدمات متوقف شده توسط یک درخت افتاده و از سوی دیگر توسط یک قدرت شکست ملی شرکت راه آهن SNCF گفت.

یکشنبه شب هواشناسی و فرانسه گفت: بدترین به نظر می رسید که گذشت به باد کاهش یافته و به زیر 100 کیلومتر.

چند کشورهای همسایه نیز تحت تاثیر قرار.

“باد خواهد بود افزایش طول روز در سراسر آلمان و دانمارک و جنوب سوئد” AccuWeather هواشناس Maura کلی گفت یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im