مرد با نورد بسته نرم افزاری از ارز خارجی در عطر قوطی در دهلی هوا…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نورد بسته نرم افزاری از دینار کویت و عربستان کاهش یافت, ارزش تومان 42 لاخ بودند که از عطر قوطی که 40 ساله شد حمل در توشه خود را در ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی اتهام تلاش برای قاچاق آن به دبی. مرد گرفتار شد ساعت قبل از پرواز خود را توسط مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) طی یک بررسی امنیت در بعد از ظهر یکشنبه و تحویل به گمرک.

با توجه به CISF پرسنل حدود 3 بعدازظهر کارکنان از نظارت تیم zeroed در یکی از مسافران هنگامی که او در حال حرکت “به طرز مشکوکی” در اطراف چک در صف در ترمینال 3. در این نقطه بود که او ره گفت Hemendra سینگ دستیار بازرس کل (AIG), CISF.

“در پرس و جو های شناسایی خود را به عنوان محمد عزيزي از دهلی و گفت: او قرار است به هیئت مدیره هوایی هند پرواز به دبی. وقتی پرسیده شد که چرا او وجود دارد Arshi نمی تواند رضایت هر پاسخ داد و اظهارات متناقض. پس ما خواسته او را به همراه ما به صورت تصادفی چک کردن نقطه برای یک اسکن کامل از کیف” سینگ گفت.

“در حالی که چک کردن کیسه های خود را در زیر X-ray scanner مردان ما متوجه برخی از مشکوک, تصاویر,” او گفت:. “هنگامی که ما بررسی چمدان دستی جدا از ملزومات ما در بر داشت برخی از پارچه کیسه و چند عطر قوطی. یک نگاه دقیق تر نشان داد که کیسه حاوی برخی از دینار کویت و عربستان کاهش یافت. قوطی شدند و سپس به طور جداگانه قرار داده و تحت یک X-ray scanner ما در بر داشت بیشتر ارز” سینگ گفت.

او گفت: آنها بهبود 1,97,500 عربستان کاهش یافت و 2000 دینار کویت بالغ به تومان 42.35 لاخ. “او نمی تواند تولید هر گونه سند معتبر برای حمل ارز خارجی. در طول بازجویی های اولیه به مرد گفت که او تا به حال شده است وظیفه با ارائه پول به برخی از ناشناس تماس در دبی. او, دست او را به آداب و رسوم با بهبود نقدی” سینگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>