مرد متهم به تجاوز و اشباع’ دختر نوجوان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | وادودارا | منتشر شده در تاریخ: 31 مارس سال 2020 11:49:56 pm

minor rape, chhota udaipur, minor raped by brother in law, rape cases in vadodara, gujarat news به گفته پلیس بازمانده زندگی با ازدواج خواهر بزرگتر او به عنوان ثبت نام در یک مدرسه در نزدیکی.(بازنمودی تصویر)

40-year-old man دستگیر شد توسط تلجا پلیس روز دوشنبه به اتهام تجاوز و اشباع خود را 15-year-old sister-in-law. به گفته پلیس بازمانده زندگی با ازدواج خواهر بزرگتر او به عنوان ثبت نام در یک مدرسه در نزدیکی.

روز یکشنبه این دختر را به بیمارستان بردند بعد از شکایت شدید معده درد است. او به هنگام تولد به یک زودرس مرده, نوزاد, پلیس گفت:. پس از این او به اشتراک گذاشته مصیبت و شکایت ثبت شده بود با تلجا پلیس. در شکایت جزئی ادعا کرده است که او مورد تجاوز قرار گرفت چندین بار توسط خواهر, شوهر, بین 2018 و حاضر است.

متهم رزرو شده است در زیر به اتهام تجاوز به عنف و تحت مربوطه بخش حفاظت از کودکان در جرائم جنسی (POCSO) عمل می کنند. “دختر بود و تهدید متهم به اطلاع رسانی به هر کسی. او متوجه نیست او باردار بود تا روز یکشنبه. ما بازداشت متهم و تمام معاینات پزشکی انجام شده است نیز گفت:” افسر تحقیق در این مورد است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>