مرد دستگیر شده برای ارسال derogratory عکس از مصلوب شدن

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | کوچی | به روز شده: مارس 12, 2020 3:27:06 pm

man arrested in kochi for posting jesus photo, jesus derogatory photo, good friday, easter sunday, kerala news بعد از این عکس که گفته می شود منتشر شده در رسانه های اجتماعی تعدادی از مؤمنان اعتراض کردند.

A 20-year-old man بازداشت شده است به اتهام ارسال موهن عکس از مصلوب شدن عیسی مسیح در رسانه های اجتماعی به پلیس گفت: روز یکشنبه.

Jyothish گفته جا به جا یک تصویر برهنه از یک زن در جای عیسی در عکس از مصلوب شدن صدمه زدن به احساسات مذهبی مسیحی وفادار در طول هفته دفاع مقدس جشن, پلیس گفت:.

بعد از این عکس که گفته می شود منتشر شده در رسانه های اجتماعی تعدادی از مؤمنان اعتراض کردند.

اقدام به شکایت این مرد دستگیر شد از محل اقامت خود در Nilambur در شرنور منطقه در روز شنبه.

او متهم شده است در بخش 153(A) از قانون مجازات اسلامی (ترویج دشمنی میان گروه های مختلف بر اساس دین و نژاد و محل تولد, محل اقامت, زبان, و غیره. و انجام اعمال مخاطره اندازد به نگهداری از هماهنگی), پلیس گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>