مرد ربوده شده به عنوان فرزند در چین پیوست با پدر و مادر پس از 32 سال

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک مرد چینی ربوده شده به عنوان یک کودک نو پا در 32 سال پیش شده است پیوست با پدر و مادر بیولوژیکی خود را بعد از پلیس با استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره به کمک به او پیگیری کردن.

مائو یین بود فقط دو زمانی که او ربوده شد در مقابل یک هتل در خین در مرکز استان شاآنشی در سال 1988 و فروخته شده به یک زوج بدون فرزند همسایه در استان سیچوان که او را به عنوان خود را پسر خین عمومی اداره امنیت در بیانیه ای گفت.

پلیس “سن” یکی از مائو در دوران کودکی عکس, با توجه به دولت پخش دوربین مدار بسته و با استفاده از این مدل برای اسکن پایگاه داده ملی و پیدا کردن نزدیک مسابقات است.

آنها در یک اقدام tipoff است که یک فرد در یک منطقه خاص از سیچوان تا به حال خریداری یک کودک در اواخر دهه 80.

در روز دوشنبه در حال حاضر 34 ساله تا به حال گریان مراسم با تولد او پدر و مادر که هرگز داده تا جستجو برای از دست رفته خود را ،

مائو مادر Li Jingzhi گفت دوربین مدار بسته است که پس از او گرفته شد و او با ترک شغل خود را و ارسال بیش از 100,000 آگهی به مقامات و به نظر می رسد در چندین کانال تلویزیونی به درخواست تجدید نظر خود را برای بازگشت.

بیش از سه دهه گذشته Li دنبال کرده بود 300 نادرست منجر به دیدن اگر آنها از دست رفته است.

اما در اواخر ماه آوریل پلیس در خین شد مخفیگاه آنان که در استان سیچوان به حال خریداری یک کودک از ابزاری در اواخر 1980s با توجه به بیانیه ای از خین مقامات.

پلیس دنبال کردن مائو و بعد از تایید او ربوده پسر Li Jingzhi پس از یک تست DNA.

مائو پدر و مادر خوانده به حال نام او را Gu Ningning و او بدون هیچ گونه آگاهی از تولد او پدر و مادر و یا که او ربوده شد.

در مراسم رویداد سازمان یافته توسط یازدهم پلیس مائو آمده از یک طرف درب به یک اتاق کنفرانس و زد به مادر خود را در آغوش.

“من نمی خواهم او را به من ترک کنه. من نمی خواهد اجازه دهید او مرا دیگر” لی گفت: به عنوان او برگزار شد بر روی پسرش ،

مائو اجرا می شود که یک خانه دکوراسیون کسب و کار در سیچوان گفت: دوربین مدار بسته و او را برای حرکت به خین به زندگی با تولد او پدر و مادر است.

هیچ آمار رسمی در مورد تعداد کودکانی که ناپدید می شوند هر سال در چین اما یک سیستم تاسیس شد در سال 2016 به ارسال هشدار در مورد کودکان گم شده از طریق رسانه های اجتماعی و تلفن همراه متون.

پلیس کمک کرده اند بیش از 6,300 کودکان ربوده دوباره با خانواده های خود در دهه گذشته از طریق DNA و تطبیق سیستم رسمی خبرگزاری شین هوا گزارش شده است.

آدم ربایی و قاچاق کودکان تبدیل شد گسترده در چین از سال 1980 زمانی که اژدهایی یک کودک حکومت به اجرا گذاشته شد و با فرهنگی وسواس با فرزندان نیز سوخت و پرکن-تقاضا برای نوزادان ربوده.

prw/rox/je/فاکس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>