یک 75 ساله بنگال ساکن حدودا برای 320 متر بیش از سه روز به خانه بازگشت. Surya Kanta Chowdhury که مورد استفاده برای فروش ماهی در بازار در بیهار را سوپول در زمان این مرحله شدید پس از او از پول در طول مستند.

اما هنگامی که او رسیده Mothabari در بنگال را Malda منطقه آخرین چهارشنبه septuagenarian خانه رفتن نیست. به جای او به ریاست مستقیم به بلوک دفتر توسعه (BDO) اطلاع مقامات که او آمده بود از بیهار و درخواست آنها برای او آزمایش quacoronavirus.

در طول سفر Chowdhury تا به حال هیچ ماسک نگهداری می شوند اما چهره خود را پوشش داده شده با یک gamchcha و اجازه داده شد توسط پلیس در بیهار و بنگال مرز در کیشانگنج به تصویب از طریق.

“او تحت حرارتی غربالگری و نشان داد هیچ علائم بنابراین خواسته شد تا به ماندن در خانه قرنطینه برای 14 روز. اما همسایگان خود در Alpara ایجاد کرد اجازه نمی دهد او را به آن را وارد کنید. پس Chowdhury بازگشت به BDO Mothabari و قرار شد در دولت قرنطینه مرکز” گفت Sahanara خاتون, Rathbari panchayat pradhan.

این سفر چیزی جز آسان است. Chowdhury شروع به دوچرخه سواری در مارس 20. شب او را خسته و به دنبال یک محل برای استراحت.

“اما در hamlets که من هیچ روستایی موافق اجازه می دهد تا یک خارجی به ماندن بگیرید. در نهایت من در بر داشت یک روستا که در آن من اجازه داده شد به خواب در حیاط یک خانه” چودری گفت.

Chowdhury یک فروشنده ماهی در یک بازار در بیهار را Simrahi شهر. وی همچنین ارائه اجناس خود را به روستاها در دوچرخه خود را. او دوچرخه سواری عادت او می گوید: چیزی است که به او کمک کرد تا در این مدت طولانی و سفر دشوار.

چودری را سه پسر هستند فراماسون که مهاجرت به کشورهای دیگر شده اند اما در خانه خانواده خود را در بنگال در طول مستند.

“ما نگران او ماندن در تنهایی در Simrahi به خصوص از آنجا که ما شنیده ام که او در حال اجرا از تمام منابع خود را. ما حتی بیشتر نگران زمانی که ما شنیده ام او دوچرخه سواری در بازگشت به خانه. این سفر طولانی می توانست تلفات حتی در مردان جوان است. اما در گذشته ما خوشحال و رها. او بازگشته است و اشکالی ندارد” گفت: Bachin ، Surya Kanta پسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net