Mamata می نویسد به 18 سیستم مدیریت محتوا به دنبال کمک برای رشته کارگران از بنگال

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | به روز شده: مارس 26 سال 2020 6:17:30 pm

Coronavirus, Coronavirus lockdown, Coronavirus lockdown bengal, Coronavirus lockdown Mamata Banerjee, Mamata Banerjee, indian express مردم پیشنهاد غذا برای بی خانمان ها و فقرا در هوره ایستگاه در روز پنج شنبه. (اکسپرس عکس: Partha پل)

وزیر Mamata بانرجی دوشنبه نوشت: به 18 وزرای ارشد ترغیب آنها به ارائه کمک های لازم به کارگران از بنگال رشته در کشورهای خود را.

پس از سراسر کشور مستند با توجه به Covid-19 همه گیر آمد به اثر سهشنبه نیمه شب یک تعداد زیادی از کارگران مهاجر از کشورهای زیادی از جمله از بنگال در نقاط مختلف کشور است.

“بنگال غربی به بسیاری از کارگران نیمه ماهر و غیر ماهر کار در نقاط مختلف کشور است. با توجه به کامل مستند از کشور پس از COVID-19 گیر بسیاری از بنگال کارگران نمی تواند سفر بازگشت و در مکان های مختلف” Mamata نوشته شده در این نامه است.

“در حال دریافت اطلاعات است که بسیاری از این کارگران که معمولا ساکنان ایالت بنگال غربی در دولت خود را بیش از حد. ما در حال گرفتن SOS تماس از آنها. آنها به طور کلی در گروه های 50-100 و به راحتی می توان شناسایی شده توسط دولت های محلی. پس از آن ممکن است برای ما برای رسیدن به هر گونه کمک به آنها را از این فرصت به درخواست شما با مهربانی به درخواست دولت خود را به آنها ارائه پایه سرپناه و مواد غذایی و پزشکی و پشتیبانی در طول دوره بحران است. ما در بنگال در حال مراقبت از این گیر مردم در دولت ما.”

بانرجی بیشتر گفت: West Bengal دبیر کل منتقل خواهد شد در جزئیات چنین افرادی به رئیس دبیر مربوطه متحده به شتاب تا کل فرایند “برای حمایت بشر دوستانه در این ساعت از بحران است.

بانرجی نوشته است نامه به وزرای رئیس تامیل نادو Odisha Telangana, Karnataka, Maharashtra, کرالا, هیماچال پرادش و پنجاب Uttarakhand, دهلی نو, Jharkhand, Rajasthan, Bihar, گوا, Gujarat, Chhattisgarh, Andhra Pradesh و اوتار پرادش است.

در ضمن در چهارشنبه سانتی متر بانرجی همچنین رفت و به فروشی بازار در کلکته جایی که او کارگردانی مغازه داران برای حفظ فاصله مناسب برای جلوگیری از عفونت در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. او همچنین کارگردانی که همه بازارها باز شود از ساعت 7 صبح تا 5 بعد از ظهر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>