Mamata موجب ترس اقلیت بیش از کا, اما او نمی تواند ما را متوقف کند: Amit Shah در بنگال

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | به روز شده در: 2 مارس سال 2020 5:34:31 am

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در جریان این تجمع در شهید منار در کلکته یکشنبه. (اکسپرس عکس: Partha پل)

متهم West Bengal وزیر و Trinamool رئیس Mamata بانرجی از “ترساندن” پناهندگان و اقلیت ها بیش از تابعیت (متمم) قانون اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah گفت: دولت نمی تواند به توقف بی جی پی به رهبری دولت مرکزی از اعطای تابعیت به هندو سیک, بودایی, Jain پارسی و پناهندگان مسیحی در کشور است.

پرداختن به یک تجمع در بيمارستان شهيد منار زمین در شهر شاه گفت: “Modiji در آورده کا Mamata دیدی مخالف آن است. در بنگال باختری انجام شده قطار سوزانده شد… پناهندگان در حال ترس است که شما را مجبور به نشان دادن اسناد و مدارک که حق خود را برای زندگی در اینجا خواهد بود ربوده و این برای شما اتفاق می افتد که… که شما باید برای رفتن به ایستگاه پلیس بروید patwari. من گفتن شما هر جایی نمی رویم. هندو و سیک, بودایی, Jain پارسی, مسیحی, همه کسانی که به اینجا می آیند BJP مرکزی دولت را به همه آنها تابعیت. Mamata دیدی نمی تواند ما را متوقف کند.”

او همچنین گفت: “پیش از آن هیچ چیز انجام شد به اعطای تابعیت به پناهندگان. زمانی که Mamata نوری در مخالفت با او به حال خودش گرفته تا این موضوع متوقف شده بود مجلس. زمانی که او به قدرت رسید او شروع سیاست های رای بانک و مماشات. و هنگامی که Modiji آورده کا کنگره کمونیست Mamata و دیگران شروع به مخالفت با آن است.”

اطمینان اقلیت که خود تابعیت نخواهد بود “دور” شاه گفت:”این است desh اصلی woh اقلیت ko darate ke اقلیت کی nagarikta chali jayegi. Musalman bhaiyon-behno کی nagarikta chali jayegi (مخالفت می ترساند اقلیت جامعه که آنها را از دست خود شهروندی است که مسلمانان خود را از دست تابعیت). اما من اینجا هستم تا به اطمینان تمام اقلیت برادران و خواهران بنگال است که شما نمی خواهد از دست دادن تابعیت خود را تحت کا. کا یک قانون به تابعیت نیست و به دور شهروندی است.”

“پناهندگان مرعوب بودن در بنگال…را به آنها تابعیت” شاه گفت: در این تجمع است. (اکسپرس عکس: Partha پل)

در این تجمع شاه عملا ضربه آغاز بی جی پی را در مبارزات انتخاباتی برای 2021 مجمع انتخابات در دولت تصریح می کند که حزب برنده خواهد شد دولت با اکثریت دو-سوم. وی همچنین راه اندازی یک دولت گسترده کمپین ‘علیرضا Noi عنای (نه بیشتر بی عدالتی) که او گفت: خواهد بود در برابر جنایات بر فقرا در برابر فساد علیه سندیکای علیه سیاست مماشات در برابر نفوذی و برای بهبود وضعیت نظم و قانون. “Mamata دیدی می رود به هر روستا و می پرسد ‘دیدی که بلو (صحبت کردن با دیدی)” و مردم تعجب می کنم چه چیزی به او بگویم. امروز من آمده اند در اینجا به شما بگویم نمی نشستن آرام. هر زمان که او می پرسد ‘دیدی که بلو,’ شما می گویند, ‘عار Noi Anyay’… ما نمی خواهد تحمل Trinamool را بی عدالتی دیگر.”

بخوانید | Amit Shah jabs Mamata: چرا شما صدمه زدن به منافع ما پناهندگان شما تنها برای مراقبت از نفوذی

قبلا BJP کارگران در راه خود را به شهيد منار تجمع شنیده می شد فریاد شعارهای “گلی مرو…”

در اشاره آشکار به Mamata بانرجی برادرزاده Abhishek بانرجی شاه گفت: هیچ شهزاده (شاهزاده) را تبدیل به رئیس جمهوری که بی جی پی می آید به قدرت در دولت. “تنها یک پسر از خاک تبدیل خواهد شد رئیس بعدی وزیر این دولت,” او گفت:.

goli maro slogans in Kolkata, amit shah Kolkata rally, amit shah pro caa protests, indian express BJP حامیان می رسند آمیت شاه تجمع شهيد منار زمین در کلکته. (اکسپرس عکس: Shashi Ghosh)

این ادعا که بی جی پی خواهد آمد به قدرت پس از سال 2021 مجمع انتخابات و تبدیل دولت به “سونار بنگلادش (طلایی بنگال)” شاه گفت: “قبل از Lok سبها سنجی Mamata دیدی استفاده می شود می گویند ما نامزد خود را از دست سپرده است. اما برای اولین بار ما برنده 18 از 42 کرسی در دولت… در آینده مجمع انتخابات نیز بی جی پی را دریافت مطلق اکثریت دو سوم اکثریت و تشکیل دولت… را BJP پنج سال و ما را دولت “سونار بنگلادش’,” او گفت:.

پس از این تجمع شاه بازدید Kalighat و بعد از آن جلسه با دولت بی جی پی رهبری است. پیش از آن در روز شاه افتتاح امنیتی گارد (NSG) 29 ویژه و کامپوزیت گروه پیچیده در Rajarhat منطقه خارج کلکته.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>