Mamata بانرجی حذف مواد غذایی نقد و بیش از ‘اختلال’ در PDS

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | منتشر شده: شنبه, 17 آوریل سال 2020 2:16:17 am

Mamata Banerjee, west bangel PDS scheme, bengal food secy remover, bengal PDS scheme corruption West Bengal وزیر Mamata بانرجی. (عکس)

West Bengal وزیر Mamata بانرجی دوشنبه جایگزین مواد غذایی دولت, منشی, Manoj Agarwal با Parvej احمد صدیقی در میان مخالفان اتهام از ناهنجاری در طرح توزیع (PDS). او نیز منتقل منطقه دادستانی از دارجلینگ پریا P و غرب Bardhhaman Shahshank Shethi.

درخواست مخالفان برای خودداری از غرقه شدن در سیاست بیش از foodgrain توزیع Mamata گفت که گام های برداشته شده برای اطمینان حاصل شود که همه خود را ناشی از دولتی جیره مغازه ها.

“برخی از خانواده ها نمی دریافت مقدار کافی. جیره مغازه ها نگران فاقد سهام کافی و فضای ذخیره سازی. من می خواهم به اطمینان مردم است که هر یک از آنها را دریافت کنید foodgrain در جیره مغازه” رئیس جمهوری گفت: mediapersons پس از ریاست جلسه کابینه در دولت دبیرخانه اینجا.

“هر چند 90 درصد جیره غذایی توزیع شد و برخی ناهنجاری متوجه شدند. بنابراین ما تصمیم به تغییر دپارتمان وزیر… ,” او اضافه شده است.

منابع گفت که وزیر ناراضی بود با وقت غذا در اتاق و انتقال او را به عنوان او نمی پیاده سازی خود را به منظور توزیع برنج به جای گندم تحت PDS.

بعد دولت جایگزین پریا P با Ponnambalam S به عنوان جدید DM از دارجلینگ. غرب Bardhhaman DM Shashank Shethi نیز جایگزین Purnendu ماجهی. دو روز پیش حداقل 15 پلیس مورد حمله قرار گرفتند در غرب Bardhhaman روستا توسط روستاییان بیش از یک مرکز قرنطینه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>