Mamata بانرجی معاف کشاورزان از Covid-19 مستند, درخواست برای بودجه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بنگال وزیر Mamata نوری در چهار شنبه پرسید: پلیس برای متوقف کردن کشاورزان از شرکت در فعالیت های کشاورزی گفت: کشاورزی می تواند به توقف در طول این مستند شامل Covid-19 شیوع.

“از جهل مطلق سبزی فروشندگان متوقف شده است در بسیاری از مکان ها. ما می تواند به توقف عرضه سبزیجات به مردم است. تحویل پسران حمل اقلام ضروری متوقف نمی شود و همچنین. به طور مشابه کشاورزان متوقف نمی شود از کار در مزارع” بانرجی گفت: در یک کنفرانس رسانه های در دولت دبیرخانه در بعد از ظهر.

“کشاورزی می تواند به توقف. کشاورزان تنهایی کار در زمینه نگه داشتن یک فاصله از یکدیگر. دولت تنها باید اطمینان حاصل شود که آنها را جمع آوری در یک مکان. کشاورزان کاملا آگاه است. باغ چای نیز باید باز گفت:” بانرجی.

او همچنین اعلام کرد که کشاورزان و افراد مسن و کسانی که از دریافت حقوق بازنشستگی اجتماعی از دولت داده خواهد شد و حق خود برای ماه مارس و آوریل با هم. هتل ها و مهمان خانه ها و ازدواج سالن نیز در حال requisitioned به ارائه مسکن برای پزشکان و کارکنان بهداشتی است.

دنبال coronavirus به روز رسانی های زنده در اینجا.

رئیس جمهوری همچنین صندوق افزایش زمین برای مبارزه با این بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 600 نفر در کشور است. بنگال هشت مورد از عفونت و یک مصدوم.

“دولت خزانه ها تقریبا خالی است. ما درخواست تجدید نظر به NRIs خانه های سازمانی و PSUs برای اهدای. آنها همچنین می تواند کمک به ما را با مواد” گفت: وزیر. نوری همچنین به عنوان خوانده شده جزئیات حساب بانکی از دولت صندوق امداد.

رئیس جمهوری همچنین اعلام کرد یک نیروی کار و 24 ساعته اتاق کنترل. او گفت: اینتر-منطقه عبور صادر می شود باید به مردم متصل به خدمات اضطراری و یا حمل اقلام ضروری مانند دارو است.

“بسیاری از پزشکان زندگی در اجاره مکان های خواسته شده است برای تخلیه خود صاحبخانه. این باید متوقف شود. من نمی خواهم برای شنیدن چنین گزارش دوباره. به طور مشابه نمی پرش به نتیجه گیری اگر کسی در حال اجرا است سرماخوردگی و نیروی او را برای اجرا به بیمارستان گفت:” بانرجی.

بانرجی گفت: جامعه بلوک توسعه افسران و ایستگاه پلیس محلی در این ولسوالی را به اطمینان حاصل شود که مردم از گرسنگی مردن نیست اگر آنها از دست دادند.

بانرجی گفت: قیمت عادلانه مغازه ها خواسته شده است به یک ماه جیره به مردم است. همچنین اواسط روز وعده های غذایی ارسال خواهد شد به خانه از کودکان توسط Anganwadi کارگران است.

“خانه داری کارکنان ارائه خواهد شد مواد غذایی توسط دولت اجرا بیمارستان. بودجه خواهد بود منتشر شده توسط وزارت بهداشت و درمان گفت:” بانرجی.

روز چهارشنبه 24 ساله ای دستگیر شده بود در دریاچه نمک برای سوء استفاده پلیس و با استفاده از یک رژ لب به خاک یکنواخت از یک افسر پلیس که متوقف رادیو تاکسی او با مرد ، افسر می خواستم به می دانم که در آن مسافران. زن نمی تواند رضایت هر پاسخ. و راننده دستگیر شدند, هم, گفت, SP Yadav, معاون کمیساریای (ستاد) از Bidhannagar پلیس.

در Hooghly منطقه یک Trinamool کنگره بدن مدنی عضو شورا دستگیر شد زمانی که او گفته heckled پلیس در حالی که آنها خاموش کردن یک sweetmeat فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>