مالزی ex-PM Najib Razak محکوم به 7 پیوند به اتهام بیش از 1MDB سرمایه گذاری f…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک دادگاه مالزی تلفظ نخست وزیر سابق Najib Razak گناه سهشنبه در اولین فساد محاکمه بیش از چند میلیارد دلاری غارت از 1MDB سرمایه گذاری صندوق.

حاکم آمد و پنج ماه پس از یک دولت جدید در زمان قدرت با نجیب را مالایی پارتی بزرگترین بلوک در داد. حزب تکان دهنده در انتخابات فردی گری در سال 2018 رانده شد خشم عمومی بیش از 1MDB رسوایی.

“من پیدا کردن متهم به جرم و محکومیت متهم از تمام هفت اتهامات” قاضی محمد Nazlan غزالی گفت: پس از گذراندن دو ساعت به خواندن خود حاکم است.

تحلیلگران گفت: این حکم را تقویت دادستان پرونده در Najib دیگر محاکمات خواهد بود و سیگنال به جامعه کسب و کار در مالزی قانونی سیستم قدرت بین المللی در مقابله با جرائم مالی.

Najib, 67, وعده داده است به درخواست تجدید نظر. او گفت که او گمراه و سرکش بانکداران و علیه او پرونده سیاسی است.

“از یک روز به من گفت: من این شانس برای من روشن به نام من”” او نوشت: در Facebook اواخر دوشنبه. “از این به بعد ما را به دادگاه تجدید نظر. من آماده هستم.” یک قلمه از یکی از مالزی برجسته ترین سیاسی خانواده او چهره 42 اتهامات در پنج جداگانه محاکمه و می تواند چهره سال در زندان است.

این محاکمه در حال حاضر درگیر یک اتهام سوء استفاده از قدرت سه اتهام جنایی نقض اعتماد و سه پول شویی اتهامات عنوان شده علیه.

قاضی گفت: Najib موفق به بالا بردن شک معقول و دادستان که تا به حال تاسیس فراتر از شک معقول است که نجیب اختلاس پول برای خود استفاده کنید.

“این اعتقاد را در خدمت به عنوان یک پایه محکم برای محاکمه متعاقب آن IMDB مربوط به محاکمه” گفت: Oh Ei Sun, یک عضو ارشد با سنگاپور و موسسه امور بین الملل.

او گفت: این حکم نیز تقویت خواهد اعتبار از زمان نخست وزیر Muhyiddin یاسین که اخراج شد به عنوان نجیب معاون در سال 2016 برای صحبت کردن در 1MDB رسوایی اگر چه او در حال حاضر متکی به نجیب را پشتیبانی می کند.

نجیب حزب بزرگترین بلوک در زمان مالایی ملی داد که تشکیل شد در ماه مارس پس از یک سیاسی کودتا توسط Muhyiddin را سرنگون سابق اصلاح طلب دولت است.

نجیب در مدت کوتاهی پس از مصرف در سال 2009 راه اندازی 1MDB به ظاهر سرعت بخشیدن به مالزی توسعه اقتصادی است.

اما صندوق انباشته میلیارد بدهی دارد و ما محققان ادعا می کنند که حداقل 4.5 میلیارد دلار به سرقت رفته بود از آن و متمرکز توسط Najib همکاران برای تامین مالی فیلم های هالیوود و خرید هتل یک قایق بادبانی لوکس, آثار هنری, جواهرات و دیگر اسراف. بیش از 700 میلیون دلار از صندوق گفته فرود در Najib را در حساب های بانکی.

نجیب و همسر و چند تن از مقامات حزب و دولت قبلی نیز متهم شده است با گرافت. نجیب که پدر و عموهای بودند و مالزی دوم و سوم نخست وزیر, تکذیب هر گونه خطا. او خواستار تعقیب سیاسی حمله به او را.

نجیب اول دادگاه آغاز شد و در آوریل 2019 بیش از هفت اتهامات مربوط به انتقال از 42 میلیون ringgit ($9.8 میلیون) از SRC بین المللی سابق 1MDB واحد به حساب های بانکی از طریق شرکت های واسطه. نجیب متهم شد که با استفاده از موقعیت خود را به دریافت رشوه برای تصویب یک تضمین دولت برای میلیاردها دلار وام به SRC ارتکاب کیفری نقض اعتماد و پذیرش درآمد حاصل از فعالیت های غیر قانونی.

شواهد نشان داد یک مجموعه دنباله پول از طریق حساب های پرداخت شده برای نوسازی نجیب خانه خرید کارت اعتباری از جمله Chanel ساعت مچی خریداری شده در هاوایی را به عنوان هدیه تولد برای همسر خود و پرداخت به احزاب سیاسی.

در دفاع نجیب گفته او گمراه و سرکش بانکداران رهبری مالزی سرمایه فراری کم تاک Jho شناسایی شده توسط محققان به عنوان یک متفکر در 1MDB حماسه.

نجیب شهادت او فرض این پول بخشی از یک عرب اهدای مرتب کم است. قاضی افشا و خنثی است که بحث در حکم گناه پیدا کردن آن را یک “استادانه درست شده اما ضعیف ساخت.” نجیب وکلا گفت: کم تا به حال با استفاده از این کمک مالی به عنوان یک پوشش برای حفظ نجیب از بودن او مشکوک غارت از 1MDB صندوق. دادستان استدلال کرد که نجیب بود و قدرت واقعی در پشت 1MDB و SRC و به نام عرب, اهدای “تولید شواهد” برای سرپوش گذاشتن آهنگ های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>