ترتیبات به پناهگاه 15 لاخ مردم در دولت می گوید سانتی متر یوگی Adityanath

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Maulshree ست | لکنو | منتشرشده: آوریل 28 سال 2020 6:16:17 am

Yogi Adityanath, shelter homes, quarantine centres, Coronavirus outbreak, India lockdown, Up news, Indian express news وزیر کارگردانی مقامات به راه اندازی مجدد دانه های مواد غذایی توزیع به نیازمندان از مارس 1 و همچنین افزایش ظرفیت Level 1, 2 بیمارستان و سه اختصاص داده شده COVID بیمارستان در سراسر دولت است. (عکس)

پس از ویدئو کنفرانس دیدار با نخست وزیر نارندرا مودی وزیر یوگی Adityanath روز دوشنبه دستور مقامات برای اطمینان حاصل شود که هر منطقه ایجاد قرنطینه مراکز و خانههای امن به ارائه مسکن تا 15000 تا 25000 مردم به طوری که وجود دارد به طور کلی تسهیلات به قرنطینه حدود 10-15 لاخ مردم در دولت است.

Adityanath اما نمی توان دولت را ایستاده در مستند روشن است.

در یکی دیگر از تصمیم مهم دولت است که قبلا آورده دانش آموزان از کوتا بازگشت به بالا تصمیم گرفت به ترتیب برای حمل و نقل حدود 10000 دانش آموزان از مناطق مختلف کشور که در گیر Prayagraj جایی که آنها در حال آماده شدن برای امتحانات رقابتی. دولت های منطقه و پلیس و UPSRTC خواسته شده است به ترتیب 300 اتوبوس در دو روز آینده برای ارسال این دانش آموزان خانه.

درخواست دانشجویان برای نشان دادن صبر اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Awanish کومار Awasthi گفت: دانش آموزان می توان به مناطق مربوطه خود را در مراحل. او گفت: در مرحله اول نزدیک به 300 اتوبوس را دانش آموزان به Sonebhadra Mirzapur, چندولی, Varanasi, Jaunpur, Pratapgarh, Kaushambi, فتح پور و Chitrakoot مناطق شرقی ،

دولت نیز آغاز شده بازگرداندن کارگران از کشورهای دیگر با شروع از هاریانا از کجا 12,200 کارگران شده اند آورده شده اند و قرنطینه در مناطق مختلف. با توجه به دولت در برآورد تعداد این کارگران از بازگشت از کشورهای دیگر می تواند در هر نقطه بین 5 لاخ به 10 لاخ.

رئیس جمهوری همچنین به مقامات به راه اندازی مجدد دانه های مواد غذایی توزیع به نیازمندان از مارس 1 و همچنین افزایش ظرفیت Level 1, 2 بیمارستان و سه اختصاص داده شده COVID بیمارستان در سراسر دولت است.

“بر اساس ویدئو کنفرانس با نخست وزیر و رئیس جمهوری دستور داده است که foodgrain توزیع به نیازمندان خواهد شروع از آوریل 1 در سراسر کشور. او پرسید: ماموران به افزایش ظرفیت L-1, L-2 و L-3 اختصاص داده شده COVID بیمارستان ها و همچنین اطمینان از مناسب عرضه PPE کیت و N95 ماسک” گفت اضافی دبیر کل Awanish کومار Awasthi.

او گفت: “به غیر از این در اوایل مسیر به انجام geo-tagging از خانههای امن و قرنطینه مراکز سانتی متر نیز با توجه به جهت ایجاد مراکز قرنطینه با ظرفیت 15000 تا 25000 به طوری که وجود دارد این است که تسهیلات برای اقامت از 10-15 لاخ مردم در این مراکز قرنطینه.”

او گفت که در حالی که ممکن است برخی از دانشجویان از کشورهای دیگر وزیر گفته است که اگر ایالات مربوطه می خواهید را به دانش آموزان خود را تا تسهیل خواهد همان. دولت نیز با توجه به جهت آماده سازی پروتکل مناسب برای شناسایی و تقسیم COVID و غیر COVID بیمارستان ها در دولت به عنوان تمام 52 دانشکده های پزشکی در کشور تبدیل خواهد شد به COVID بیمارستان.

با تمرکز بر روی تله-دارو جهت نیز داده شده است برای آماده سازی یک برنامه که در آن مشترک می تواند به امکانات پزشکی در منزل بیمار و امکانات و همچنین آماده سازی یک لیست از پزشکان که می تواند به ارائه این امکانات بیش از تلفن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>