را در سال 1962 گزارش جنگ عمومی: جانبازان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

میان مرز ردیف در شرق لاداخ و بدترین تنش وجود دارد از سال 1962 هند-چین, جنگ, یک گروه از جانبازان نظامی به رهبری سابق فرمانده نیروی دریایی دریاسالار Laxminarayan Ramdas (retd) به درخواست دولت به د-طبقه بندی “سازمان ملل متحد redacted” هندرسون بروکس-Bhagat گزارش دلایل هند را شکست در این جنگ است.

بیانیه امضا شده توسط 143 جانبازان گفت: این گزارش باید ساخته شده به طوری که “نظامی-اداری-نظام سیاسی و عمومی” می تواند یادگیری از اشتباهات گذشته.

“می تواند وجود داشته باشد هیچ دلیل معقول برای این گزارش راز باقی مانده و حتی پس از سال 57” گفت: این بیانیه از طریق پست الکترونیکی به رئیس جمهور, نخست وزیر, وزیر دفاع, رئیس دفاع کارکنان و خدمات ندارند. امضا کنندگان این بیانیه عبارتند از: شش بازنشسته سه ستاره افسران نظامی.

استرالیا نگار نویل Maxwell ساخته شده و بخشهایی از این گزارش در مارس 2014 با آپلود آن در اینترنت راه اندازی یک بحث در هند شکست نظامی در جنگ و اتفاقاتی که منجر به آن شد. این گزارش عملا برگزار می شود کل نظامی و غیر نظامی رهبری مسئول برای رانندگی در این کشور به یک جنگ از آن برای آماده نیست. جانبازان خواستار راه اندازی یک حقیقت یاب بدن به نگاه به “رسوخ, تهاجم و مداخله توسط چین” در Depsang, Galwan, Pangong Tso و جاهای دیگر اصرار که باید آن را به جدول خود را در Lok سبها در یک زمان محدود به چارچوب.

جانبازان به دنبال تعمیرات اساسی این کشور سیستم هوش. “این حادثه در Galwan دره (در 15 ژوئن) تنها می تواند اتفاق افتاده اند به دلیل شکست در یک یا بیشتر در سطح سیاسی و مدنی و نظامی موسسات به خصوص در مستمر هوش کسب و انتشار” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>