اکثریت ما شرکت در هنگ کنگ نگران امنیت قانون می گوید گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اکثریت ما شرکت در هنگ کنگ بررسی توسط اتاق بازرگانی آمریکا (Amcham) در مورد فراگیر جدید امنیت ملی قانون در مالی جهانی هاب با یک سوم به دنبال حرکت دارایی و یا کسب و کار طولانی مدت است.

این قانون که مجازات تجزیه براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان بیشتر تیره و تار روابط بین ایالات متحده و چین است.

این Amcham نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه و به آن 183 یا 15 درصد از اعضای آن پاسخ داد در ماه جولای 6-9 نشان داد 36.6 درصد از پاسخ دهندگان “تا حدودی” نگران و 51 درصد “بسیار نگران” در مورد قانون.

بیش از دو سوم از پاسخ دهندگان بیشتر نگران تر از یک ماه پیش زمانی که جزئیات کامل قانون, که به اجرا در آمد فقط قبل از سالگرد این مستعمره سابق بریتانیا بازگشت به قانون در تاریخ 1 ژوئیه سال 1997 پرده برداری شد.

این قانون که می بیند یک سازمان اطلاعاتی آشکارا عامل در این شهرستان برای اولین بار می دهد و پلیس و سرزمین اصلی عوامل قدرت های گسترده ای فراتر از موشکافی دادگاه را افزایش می دهد طیف گسترده ای از نگرانی برای شرکت های ایالات متحده.

برخی از 65 درصد در مورد “ابهام در دامنه آن و اجرای” و حدود 61 درصد نگران استقلال هنگ کنگ سیستم قضایی.

حدود نیمی نگران بودند در مورد این شهر وضعیت به عنوان یک مرکز مالی جهانی و فرسایش از درجه بالایی از خودمختاری آن وعده داده شده بود 23 سال پیش.

دیگر نگرانی های عمده اشاره شد امنیت داده ها و استعداد تخلیه و اقدامات تلافی جویانه توسط دولت های دیگر. چشم انداز فرهنگ جامعه تبدیل به سرزمین اصلی چین که در آن دادگاه تحت کنترل حزب کمونیست در نظر گرفته شد “تغییر بازی” در حدود 46 درصد با 17 درصد گفتن آن نبود.

حدود 49 درصد گفت: قانون امر تاثیر منفی بر روی کسب و کار خود را در حالی که برخی از 13 درصد گفت: این امر تاثیر مثبت. برخی از 30 درصد در نظر گرفته شده حرکت سرمایه دارایی و یا کسب و کار از هنگ کنگ در محیط به مدت طولانی در حالی که 5 درصد گفت: در نظر آنها انجام این کار در کوتاه مدت است.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گفته اند که احساس امنیت کمتر در مورد زندگی و کار در هنگ کنگ است. همچنین حدود نیمی از آنها شخصا در نظر گرفته ترک شهرستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>