عمده آتش سوزی در یک ساختمان تجاری در Andheri ماهاراشترا شرکت توسعه صنعتی (MIDC) روز پنج شنبه صبح. اما بدون آسیب گزارش شده بود تا اواخر بعد از ظهر. آتش هنوز به طور ریختند و جستجو در عملیات های در حال انجام برای نجات کسی احتمالا در داخل به دام افتاده در زمان انتشار این گزارش ،

آتش آغاز شده و حدود 11.30 صبح در طبقه دوم از Rolta هند محدود یک شرکت چند ملیتی بود که محدود به اتاق سرور. این ساختمان یک زمین و سه طبقه تجاری ساختار که به عنوان ثبت نام سر دفتر فناوری اطلاعات و خدمات شرکت است.

دیده بان: عمده آتش سوزی در ساختمان تجاری در بمبئی Andheri

ارشد آتش نشانی گفت: آتش به سرعت افزایش یافت و به سطح سه در نظر گرفته است که به طور عمده. هشت موتورهای آتش و شش ادم تنومند و بدقواره تانکر بودند که استفاده می شود به آتش کشیده خیس کردن. رئیس آتش افسر Prabhat Rahangdale گفت: “چهار آتش نشانی جت در عمل با دستگاه تنفس به عنوان مجموعه ای سنگین دود پر شده است در کل قضیه از ساختار. به طور همزمان عملیات در جریان است برای هر دام افراد.”

آتش افسر افزود: آتش نشانان بودند در مواجهه با مشکلات به علت گرمای شدید و سنگین دود بدتر ساخته شده توسط عدم وجود تهویه در ساختمان

“با توجه به آلومینیوم روکش فلزی نمای شیشه ای و بدون تهویه وضعیت هنوز هم شدید. آتش نشانان در حال مبارزه با آتش سوزی از داخل و خارج با استفاده از وسایل خاص و پوشیدن دستگاه تنفس مجموعه” Rahangdale گفت.

جزئیات بیشتر در حال انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im