Majithia-وزیر بهداشت تجارت barbs بیش از ‘طب کلاهبرداری’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 27 فوریه سال 2020 5:28:57 pm

Bikram Singh Majithia, punjab health minister Balbir Singh Sidhu, punjab news, latest news, indian express AAP را Harpal سینگ چیمه آماده برای یک تظاهرات سکوت در برابر پنجاب سیاست مالیات غیر مستقیم در Vidhan Sabha, در
Chandigarh در روز چهارشنبه. (اکسپرس عکس: Jasbir Malhi)

وزیر بهداشت Balbir سینگ Sidhu و Shiromani Akali Dal (SAD) قانونگذار Bikram Singh Majithia رد و بدل شده اشاره کرد barbs در طول ساعت صفر با Majithia خواستار Sidhu اخراج بیش از “5 کرور قرص بوپرنورفين به ارزش بیش از Rs 200 کرور” رفتن از دست رفته از خصوصی د-اعتیاد به مراکز و وزیر نزنی با تماس او را “vapaari (معامله گر)” و اشاره به اجرای اداره تحقیق به اتهام ارتباط با فروشندگان مواد مخدر.

غمگین, قانونگذاران, بعد از آن صحنه یک اعتصاب از خانه.

بالا بردن این موضوع در طول صفر ساعت Majithia وجود دارد گفت: “یک داروی کلاهبرداری به ارزش بیش از 200 تومان کرور روپیه در پنجاب” و “مرکزی بازیکن در آن کلاهبرداری است پنجاب وزیر بهداشت Balbir سینگ Sidhu”. Majithia وجود دارد گفت: اجرای اداره تحقیق که مشخص شده بود اما “دولت پنجاب نه مشخص شده هر پرس و جو به آن و نه در زمان هر گونه اقدام است.”

غمگین رهبر ادعایی که وزیر بهداشت بود محافظ متهم کرده است. او گفت: SAD MLA Dr Sukhwinder Singh Sukhi را مطرح کرده و این موضوع روز سه شنبه اما هیچ پاسخ وجود دارد از وزیر بهداشت. او خواستار “درخواست فوری و اخراج” از Sidhu.

وزیر رسید برگشت و گفت: مردی که صحبت شد در بلندترین صدا را تجارت chitta (مواد مخدر) در پنجاب. او یک تاجر است.” Sidhu خواست خانه را به وضوح برای بازگشایی داروهای مورد “انتظار اد” که در آن Majithia بود سوال توسط آژانس.

در این Majithia و غمگین قانونگذاران trooped به خوبی از خانه افزایش دادند. Majithia گفت: “اصل کار گفت: این موضوع بود نپرسید و موارد ثبت شده اما وزیر بود و نه اجازه آن را به اتفاق می افتد.”
پس از اسکان اعتراض خود را برای مدتی غم MLAs راه می رفت در خارج از خانه.

Sidhu مدعی خصوصی د-اعتیاد مراکز در سوال “خریداری داروهای خود به خود و دولت تنها نظارت را خرید”. Sidhu گفت: “من به ارمغان آورد و این چیز (قرص بوپرنورفين رفتن از دست رفته) ، او گفت: همه این مراکز صادر شده بود اعلامیه و “پرس و جو بود”.

Sidhu گفت سلامت نمونه کارها شش ماه پیش آورده و این همه در تاریخ ثبت شده. پنج کرور قرص بوپرنورفين بودند یافت شده اند استفاده می شود در یک شیوه ای غیر مجاز توسط خصوصی د-اعتیاد به مراکز در سال گذشته است.

رهبر اپوزیسیون و AAP MLA Harpal سینگ چیمه پرسید که چرا دولت پنجاب بود و نه تشکیل پرونده ویژه را ترک دادخواست را به مردم گزارش ارائه شده در پنجاب و هاریانا دادگاه عالی در پوشش مهر و موم شده توسط Special Investigation Team (نشستن) به رهبری DGP رتبه افسر S S Chattopadhyaya. چیمه گفت: این گزارش شامل نام “ماهی بزرگ و مافیای مواد مخدر”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>