Maj Gen Madhuri Kanitkar سوم در کشور به فرض Lt Gen رتبه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Anuradha Mascarenhas | پونا | منتشر شده در تاریخ: فوریه 29, 2020 1:21:49 pm

First AFMC woman dean assumes Lt Gen rank, takes charge as Dy Chief, Integrated Defence Staff (Medical) Maj Gen Madhuri Kanitkar سوم در کشور و برای اولین بار paediatrician از نیروهای مسلح خواهد شد که در حال حاضر رتبه سپهبد.

نزدیک در پاشنه از حکم دادگاه عالی برای زنان افسران شده اند که مبارزه برای برابر با مردان در نیروهای مسلح سرلشگر Madhuri Kanitkar بالا بود به رتبه ستوان کل در روز شنبه. Lt Gen Kanitkar در زمان شارژ به عنوان معاون رئیس یکپارچه دفاع کارکنان (DCIDS) پزشکی (تحت ارشد دفاع کارکنان) در دهلی نو روز شنبه.

Kanitkar سوم در کشور و برای اولین بار paediatrician از نیروهای مسلح خواهد شد که در حال حاضر این رتبه. Kanitkar و راجیو همچنین سپهبد خواهد بود که برای اولین بار زن و شوهر در نیروهای مسلح برای رسیدن به این رتبه. Kanitkar خدمت در ارتش هند برای 37 سال است.

سی دی یک پست است که عمل به عنوان یک نقطه مشاور دولت هند است که در یک موقعیت برای مشاوره در مورد مسائل مربوط به هر سه خدمات —ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی بنابراین ساخت هند نیروهای مسلح یکپارچه شده است. “این سازمان است عادلانه و شفاف مورد احترام و امن برای یک زن که در آن او داده می شود فرصت برای رشد است. اگر یکی از پیام من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن آن را به لذت بردن از هر روز در مدرسه با شور و شوق کودکانه و چالش خود را برای رسیدن به غیر ممکن است. هرگز فقط به پشت! به هر زن در من می گویند ” نصف جهان است که شما را به, اما کامل است که شما را به. بنابراین همیشه خود را بهترین” Lt Gen Kanitkar گفت: هند اکسپرس.

Kanitkar انتخاب شد رتبه سپهبد سال گذشته او را به عهده گرفت مرتبه در روز شنبه پس از یک جای خالی است. سه ستاره افسران نگه مقام معاون ادمیرال سپهبد و هوا مارشال در نیروی هوایی. Lt Gen Punita Arora نخستین زن در کشور به همین دوم بالاترین رتبه ستوان کلی در نیروهای مسلح. Padmavathy Bandopadhyay اولین زن افغان از نیروی هوایی هند و زن دوم در نیروهای مسلح برای ترویج شود به سه ستاره رتبه.

یک دائم الخمر در AFMC و برنده انتخابات ریاست جمهوری مدال طلا برای بهترین خروجی دانشجو, Kanitkar تکمیل او پس از فارغ التحصیلی در paediatrics و آموزش در نفرولوژی اطفال در AIIMS. Kanitkar نیز یک عضو از نخست وزیر علمی و فنی مشورتی هیئت مدیره. اول روت نفرولوژیست اطفال از نیروهای مسلح Kanitkar که به تنهایی راه اندازی واحد نظارت بر بیماری های کلیوی در کودکان در پونا و دهلی بازگشته بود به او آلما مادر AFMC به عنوان اولین زن رئیس در سال 2017.

پس از تکمیل بیش از دو سال به عنوان رئیس AFMC در پونا Kanitkar تا به حال در سال گذشته گرفته شده مسئولیت به عنوان اصلی کلی پزشکی یودهمپور. شمال فرماندهی عملیاتی فرماندهی ارتش هند مشغول ضد شورش و عملیات ضد تروریستی در جامو و کشمیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>