هند تیم هاکی بالا سوار شد بر روی موفقیت در لیگ برتر مسابقات در شروع سال. پیروزی بر هلند در ژانویه بود و پس از پیروزی بر قهرمان جهان بلژیک در ماه فوریه است. هند نیز ساخته شده باز گشت پر شور در مقابل استرالیا در همان ماه و این تیم شد و به دنبال مقصد برای موفقیت در بازی های المپیک توکیو 2020 بود که برای شروع در ماه جولای.

اما Covid-19 همه گیر آورده توقف ورزشی جهان است. نرم افزار بازی های لیگ متوقف شد. توکیو المپیک به تعویق افتاد برای یک سال. در ماه مارس نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد در سراسر کشور مستند. در آن زمان هند هاکی تیم به همراه کادر مربیگری خود را به باقی می ماند در داخل سای مرکز در بنگلور دور از خانواده.

در حال حاضر با محدودیت شروع به بلند کردن هند بازیکنان تیم به خانه بازگشت در ماه گذشته. با یک سال را برای بازی های المپیک توکیو برای رفتن هند هاکی مردان کاپیتان Manpreet سینگ کل تمرکز بر حصول اطمینان از تیم خود را به تناسب اندام سطوح پایین رفتن در زمانی که آموزش است هنوز رتبهدهی نشده است دوباره راه اندازی شود و هیچ رقابتی مسابقات در حال وقوع است.

در یک مصاحبه اختصاصی با Hindustan Times, Manpreet صحبت می کند و در زندگی در میان مستند در SAI مرکز در بنگلور و برنامه ای برای آماده شدن برای توکیو 2020.

گزیده ای:

س) شما تمام شد و در سای مرکز که مستند اعلام شد با بقیه تیم. به ما بگویید کمی در مورد آن روزها ؟

“هنگامی که ما تحت مستند ما رفت و برگشت به تخته رسم. ما نگه داشته و تمرکز ما در این ورزش است. ما داشتن ارتباطی میان خودمان و تجزیه و تحلیل مخالفان ما. ما می خواستم به دانستن بیشتر در مورد تیم ما خواهد بود رو در آینده است. ما مشغول بررسی آنها – نقاط قوت و ضعف. که بازیکن از مخالفان تیم خطرناک تر است که ضعیف است. ما انجام می دهند همه از این. بنابراین ما تا به حال بسیار پربار وجود دارد. حتی اگر چیزهایی که در خارج بودند نه خوب تیم ما مورد استفاده است که زمان بسیار موثر است.”

س) دور ماندن از خانواده در چنین سابقه ای بار باید دشوار است. چگونه شما خودتان نگه دارید مثبت و با انگیزه ؟

“بله آن سخت بود. اما برای نگه داشتن خودم انگیزه و مثبت من خواندن چند کتاب. من هم به تماشای مایکل جردن مستند “آخرین رقص” در Netflix بکشد. خیلی خوب بود. آن را به من داد vibes مثبت و من رو به یاد بگیرند که بسیاری از آن است. پول دزدی بود نیز در حال اجرا در Netflix بکشد در زمان پس از من که به عنوان خوبی.

Hindustantimes

“من خواندن چند کتاب در مورد چگونه من می توانم اقامت مثبت و چگونه می توانم افزایش ذهن من است. من از تماشای آنلاین سری که می تواند به من کمک کند در مسابقات. من هم تماشای آنلاین ویدئوها از کریستیانو رونالدو. من جزئیات زیادی در مورد ورزشکاران بالا که مبارزه سخت بار به بزرگ تبدیل شده است.”

س) تمام آنچه شما آموخته شده از مستند دوره است که فکر می کنید می تواند به شما کمک کند در یک سطح شخصی?

“در سطح شخصی من چیزهای زیادی یاد گرفتم از همه چیز. بزرگترین چیزی که یاد گرفتم این بود که اهمیت کار سخت است. حتی اگر من در اتاق من تمرکز من باقی مانده است که من نمی خواهم برای به دست آوردن وزن و من نیاز به نگه داشتن خودم مناسب است. بنابراین حتی زمانی که من در اتاق من تمام تمرینات است که من می تواند انجام دهد. من می دانستم که تناسب اندام بسیار مهم برای من بازی بود, بنابراین من شخصا بر روی آن تمرکز زیادی است. من فقط در تلاش بود که همه بازیکنان مثبت باقی می ماند و همه ما را از برقراری ارتباط با هر یک از دیگر.”

س) به ما بگویید حافظه در طول مستند در SAI مرکز در بنگلور که شما را به یاد داشته باشید برای همیشه لطفا برای ؟

“من همیشه به یاد داشته باشید که پیوند توسعه بین تیم. آن را بسیار قوی بود. حتی در چنین زمان دشوار ما با هم در آنجا ماند. اگر وجود دارد هر گونه مشکل ما را به اشتراک گذاری آن را در میان خودمان است. بنابراین من احساس می کنم این امر به ما کمک کند در آینده به دلیل همه ما مشترک بسیاری از چیزهای شخصی با هر یک از دیگر. ما شد و حتی نزدیک تر است. گاهی اوقات هنگامی که شما در حال مواجهه با شرایط دشوار می شود آن را سخت به ماندن مثبت است. اما همه ما باقی مانده است در یک فضای مثبت. و ما همیشه می توانید vibes مثبت از هر یک. من همیشه به یاد داشته باشید ما صرف زمان مانند یک خانواده است.”

س) شما به خانه بازگشت در ماه گذشته. چگونه شما احساس بازگشت به خانه و ملاقات با خانواده ؟

“عالی بود برای رسیدن به خانه و دیدار با خانواده من. اما بسیاری از زمان ما به عنوان ورزشکاران اقامت در خارج از خانه است. تیم من مثل خانواده دوم من. من لذت بردن از بسیاری با آنها را به خاطر من به خانه می آیند و تنها چند بار. پس من به خانه ملاقات مادر من آن را احساس خوب است. اما من همیشه از دست من تیم است. تمام batchmates با کشیدن هر یک از دیگر, پاهای, ما لذت بردن از با هر یک از دیگر و به اشتراک گذاری چند می خندد.”

س) در این اردوگاه آغاز شده است هنوز رتبهدهی نشده است. آنچه شما انجام می دهند در وقت آزاد خود را ؟

“من با تمرکز به طور کامل در تناسب اندام ، من برای دوچرخه سواری در اوایل صبح. در صبح و شام ما زیر برنامه به ما داده رابین Arkell آقا در ورزشگاه. ما بر این باوریم که ما باید رنج می برند نیست یک شیب در سطوح تناسب اندام به دلیل آن که آن را دشوار برای ما به بازگشت به کمپ و راه اندازی مجدد همه چیز اگر ما نمی ماند و مناسب است. من هم بخشی از آدیداس’ ‘آنچه یک کمپین است که طراحی شده است برای فشار به ما کار سخت را برای یک سال دیگر به کسب مدال از بازی های المپیک توکیو در سال آینده. هر کس می خواهد تمام ورزشکاران برای کسب مدال در توکیو در سال آینده.”

س) با آموزش محدود و هیچ رقابتی بازی در چند ماه گذشته خواهد بازیکنان بازگشت به همان سطح آمادگی جسمانی و مهارت های آنها را قبل از همه گیر?

“به اطمینان حاصل شود که ما همچنان در همتراز با آنچه ما سطح عملکرد قبل از مستند ما با تمرکز تناسب اندام ما در حال حاضر است. همانطور که گفتم مهم ترین چیز در حال حاضر این است که ما سطح آمادگی جسمانی نباید کاهش یافته است. ما مربیان نیز می خواهید ما را برای حفظ تناسب اندام است. به طوری که آنها را برای ما ارسال برنامه روزانه برای انجام این کار. آنها در حفظ و چت با ما و درخواست ما اگر ما نیاز به ایجاد یک تغییر در هر برنامه. آنها در حفظ و درخواست ما چه نوع برنامه در حال اجرا کنیم.

Hindustantimes

“یکی از چیزهایی که باید اشاره کرد این است که در این مستند وضعیت شده است همان در سراسر جهان برای تیم های دیگر – و نه فقط برای هند است. این آموزش به طور کامل آغاز شده و در بسیاری از کشورها در حال حاضر. هنگامی که ما از بازگشت به کمپ اصلی ما نگرانی خواهد بود را انتخاب کنید تا از کجا ما را ترک کرده بود. ما نیاز داریم که به ما سطوح تناسب اندام و بازگشت به همان سطح. ما خواهد شد بحث در مورد مخالفان ما با هم که ما را در لیگ برتر و در بازی های المپیک است. ما خواهد شد نگاه به بهبود نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف ما.”

س) FIH اعلام کرده است یک برنامه برای نرم افزار برنامه لیگ سال آینده است. آیا شما احساس می کنید که آن را کمک خواهد کرد که این تیم در برنامه ریزی برنامه های آموزشی با برخی از مرتب کردن بر اساس از هدف در ذهن است ؟

“نرم افزار برنامه لیگ را واقعا به ما کمک کند. هنگامی که شما را وادار به بازی بزرگ تیم قبل از بازی های المپیک است. ما را وادار به بازی لیگ برتر مسابقات قبل از توکیو بازی. ما می توانید سعی کنید از جوانان و سعی کنید تغییرات جدید در تیم ما است. بنابراین ما یک مقدار زیادی از چیزهایی که ما می توانید سعی کنید در کسانی که طرفدار بازی های لیگ.”

س) چگونه برنامه ریزی و اهداف برای بازی های المپیک توکیو تغییر با تغییر در آموزش و رقابت برنامه ؟

“ما اعتقاد داریم که زمانی که ما بازگشت به اردوگاه ما می خواهم به کار بر روی بهبود خودمان و نه نگرانی در مورد چیزهایی که تحت کنترل ما است. ما نمی دیدن چه چیز دیگری در جریان است, ما می خواهم به کار بر روی چیزهایی که ما در دست ما است. اگر ما تمرکز بر روی چیزهایی که خارج از کنترل ما, ما نمی خواهد بود قادر به تمرکز و ذهن ما باقی خواهد ماند منحرف شده است. مربیان بر این باورند که ما فقط نیاز به تمرکز خودمان را به جای چه چیز دیگری اتفاق می افتد در اطراف ما. ما در کار ما, حمله, دفاع, مهارت های ما در هنگام بازگشت ما در اردوگاه.”

س) پس هدف این است که هنوز هم برای کسب مدال در توکیو ؟

“100 درصد است. هدف ما کسب مدال در المپیک است. چگونه این تیم انجام شده در سال گذشته ما کاملا با اعتماد به نفس است که ما را به کسب سکو و اسکله در توکیو در سال آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im