متهم اصلی در کرالا طلا قاچاق راکت حرکت HC برای پیش بینی وثیقه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حاکم شاخص تورم مصرف کننده(M) در کرالا در پنجشنبه خواسته اتحادیه دولت برای سرعت بخشیدن به پروب به راکت قاچاق طلا حتی به عنوان متهم اصلی Swapna Suresh نقل مکان کرد دادگاه عالی برای پیش بینی وثیقه.

“برخی از مردم در حال ایجاد دود روی صفحه نمایش به هدف دولت. ما هیچ چیزی برای پنهان کردن. CM تا به حال با ارسال نامه ای به نخست وزیر گفت: دولت آماده است برای هر فرد ، اما از آن است که به تاخیر افتاد. ما گمان تاخیر است که با هدف شرم آور دولت” گفت: LDF convenor V S Vijayaraghavan.

او گفت: دولت کوچک بسیاری از ارتفاعات در مبارزه با Covoid-19 همه گیر و مخالفت کنگره و بی جی پی نگران بودند بیش از محبوبیت رو به رشد آن.

بخش آداب و رسوم بود کشف و ضبط 30 کیلوگرم طلا از یک حمل و نقل هوایی محموله از امارات متحده عربی به این کشور در کنسولگری در تریواندروم در روز یکشنبه. Swapna Suresh که مشغول به کار بود به عنوان مدیر عملیاتی از دولت کرالا زیرساخت های فن آوری اطلاعات محدود تحت دولت این وزارت رفته بود زیر زمین پس از تشنج. بعد از سانتی متر به حال منتقل اصل, منشی, M Sivasankar که نزدیک بود به Suresh.

در میان جنجال Suresh با ارسال یک نوار صوتی به یک کانال خبری روز پنجشنبه ادعا کرده بود که هماهنگ حرکت به هدف قرار دادن دولت پیش از انتخابات مجلس در سال آینده و او تا به حال ساخته شده است یک قربانی. او همچنین ادعا کرد که او ساخته شده یک تماس به گمرک به انتشار این محموله پس از او خواسته شده بود که توسط امارات متحده عربی کنسولی ، او همچنین گفت که او می ترسید برای او زندگی است.

با وجود شاخص تورم مصرف کننده(M) و ائتلاف تجمع در اطراف سانتی متر و بسیاری از حزب خودی می گویند این آخرین حادثه دندانه دار تصویر از دولت که در انتخابات فقط 10 ماه دور. مورد ظاهر شده در یک زمان بد برای وزیر Vijayan که شناخته شده است برای او دشوار رکعت. بسیاری از صاحب نظران سیاسی پیش بینی کرده بود آسان انتخاب مجدد سوخت توسط سوابق در مبارزه با این بیماری همه گیر.

از آنجا که 1970s هیچ دولت بازگشت به قدرت برای دومین متوالی مدت در کرالا اما Vijayan شد مخفیگاه آنان را به شکستن این رکورد تا طلای قاچاق راکت منفجر کرد که منجر تحلیلگران به رسم موازات 2013 خورشیدی رسوایی که در آن یک زن به اتهام فریب خورده بسیاری توسط black pussy اتصالات.

“اگر چیزی جدی اتفاق می افتد در دفتر سانتی متر است که مسئول این” Vijayan کلمات در طول خورشیدی رسوایی بازگشت به او امد و شد زیاد. رسانه های اجتماعی فعالان رفته در overdrive بازتولید برخی از سخنرانی آتشین پیچ سلف خود Oommen Chandy.

“این یک آشنا حلقه به خورشیدی رسوایی که روت حاکم UDF در سال 2016. یک رسوایی رسوایی و اینکه آیا ماده در اتهامات است electorally بی ربط. که سابقه وزارت امور خارجه گفت:” روزنامه نگار ارشد و سیاسی ناظر جان مریم.

برخی از متحدان حکم تقدیر را آغاز پخش نارضایتی خود را در برابر راه Vijayan محافظت مدیر سابق وزیر M Sivasankar. شریک جدید شاخص تورم مصرف کننده گفت: آن را به او هشدار در مورد “آزاد” از وزیر امور خارجه خود را چندین بار اما سانتی متر نکردند. آن گفت: سانتی متر مورد علاقه تیرانداز مشکل آغاز کرده است و به او به اندازه کافی مشکل در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>