مهاتما گاندی سرسخت هندو می گوید RSS رئیس موهان Bhagwat

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Mohandas Karamchand Gandhi, بهتر شناخته شده به عنوان مهاتما گاندی بود سرسخت هندو و او هرگز خودداری از نشان دادن خود اعتبار Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) رئیس موهان Bhagwat روز دوشنبه گفت:. گاندی حتی در توصیف خود را به عنوان “یک ارتدوکس sanatani هندو” گفت: Bhagwat.

“سفر او به درک هند و یکی با آرمان ها و رنج از هند است و به همین دلیل او هرگز شرمنده از اینکه یک هندو. او گفت: من سرسخت ‘sanatani’ هندو. او همچنین تدریس احترام به دیگر ادیان” Bhagwat گفت: در رونمایی از یک کتاب در ارتباط Mahatama گاندی سابق NCERT مدیر JS Rajput.

RSS رئیس گفت که هند که گاندی از خواب است هنوز تشکیل می شود اما او ایمان کامل در نسل حاضر است که آنها را متوجه این حتی اگر از آن است که 20 سال از هم اکنون.

“نسل جوان القا اعتماد به نفس در او است که اگر امروز در 20 سال آینده وجود خواهد آمد زمانی که در اکتبر 2, ما می تواند به او بگویید که او می تواند با صلح در هند گفت:” Bhagwat.

با استناد به Mahatama گاندی سیاست از امید بستن برای صداقت و کفاره برای اشتباهات خود را هنگامی که آزمایش های خود را شکست خورده Bhagwat گفت: کسانی که مسئول پرورش حرکات در زمان سناریو تبدیل شده است که خشونت هستند نه مسئول و نه آنها را اصلاح كند.

“گاهی اوقات Gandhiji جنبش را اشتباه رفت اما او می دانست که روش او اشتباه بود و نه خود هدف. او با استفاده از به کفاره برای که و مسئولیت. اما این جنبش که امروز اگر وجود دارد نظم و قانون مشکلاتی وجود دارد هر کسی که کفاره? وجود دارد هر کسی که می خواهد مسئولیت ؟ اگر lathicharge یا شلیک آنهایی که کشته کفاره یک زندانی باید به صورت دادگاه. اما کسانی که سازماندهی این جنبش یا برنده و یا از دست دادن” Bhagwat گفت.

وی در این زمینه از تظاهرات در برابر اصلاح قانون شهروندی (CAA) و پیشنهاد ثبت ملی شهروندان (NRC). کتاب راه اندازی شد در گاندی Smriti و دارشان برای samiti که در آن Gandhiji کاهش یافت و به گلوله قاتل Nathuram Godse در 30 ژانویه 1948.

به گفته ی RSS Bhagwat اولین Sangh رئیس به دیدار گاندی Smriti و دارشان برای samiti.

RSS خارجه اتحادیه دولت برای آوردن کا که سریع آهنگ های شهروندی غیر مسلمانان از بنگلادش و پاکستان و افغانستان.

نخوری کسانی که مسئول تحریک ناآرامی Bhagwat گفت: هند در آینده ضروری است به دنبال پیروی از گاندی درس اول که صداقت همه چیز است. “صداقت است نه یک سیاست آن است که همه چیز…” Bhagwat گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>