ماهاراشترا به شروع سریع آنتی بادی آزمون به زودی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برای ارزیابی گسترش Covid-19 دولت در نظر دارد برای شروع سریع آنتی بادی آزمایش از ماه اوت است. این مقامات بهداشتی دولت را صفر در این کیت تا پایان هفته آینده در حالی که چهار عضو کمیته تشکیل شده است به تجزیه و تحلیل دقت در دسترس تست آنتی بادی کیت.

در ماهاراشترا بیش از 3 لاخ مردم آلوده شده اند با Covid-19 پس از آن شیوع در ماه مارس است. کارشناسان پزشکی اعتقاد دارند که 80 درصد از بیماران بدون علامت هستند تعداد زیادی از سکوت حامل نیست به خود اختصاص داده است. برای شناسایی چنین افرادی از شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) داده است به دولت اجازه برای شروع سریع آنتی بادی آزمایش.

آنتی ژن مولکول هایی هستند که باعث تحریک پاسخ ایمنی. آنتی بادی (ایمونوگلوبولین) هستند Y-شکل پروتئین های تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن در پاسخ به قرار گرفتن در معرض آنتی ژن. یک آزمایش آنتی ژن نشان می دهد اگر یک فرد در حال حاضر شما با یک پاتوژن در حالی که آنتی بادی آزمون می گوید اگر او آلوده در طول ماه.

“فقط مانند ملی sero بررسی کیت استفاده می شود برای شناسایی افراد حامل آنتی بادی برای Sars-Cov-2 است که باعث عفونت. بر خلاف سریع آنتی ژن کیت آنتی بادی کیت را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص بیماران گفت:” دکتر Sudhakar Shinde ارشد اجرایی از مهاتما Jyotiba Phule Jan Arogya Yojana.

در هفته اول ایمونوگلوبولین M (IgM) آنتی بادی تولید شده و به تدریج در بدن شروع می شود در حال توسعه آنتی بادی های IgG که ماندن در خون برای تقریبا یک ماه. “بسته به نوع آنتی بادی و غلظت آنها ما می توانیم برآورد اگر فرد در مراحل اولیه عفونت یا مرحله بازیابی گفت:” دکتر Lancelot پینتو, متخصص اپیدمیولوژی از Laney بیمارستان.

تا پایان هفته آینده دولت تصمیم خواهد گرفت که کیت تست است مورد استفاده قرار گیرد. چهار عضو کمیته رهبری توسط Dr Shinde را تست همه در دسترس آنتی بادی کیت های آزمایش و ارسال یافته های خود را به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) برای تصویب. “بسیاری وجود دارد تست کیت که به تازگی توسعه یافته توسط شرکت های مختلف و دانشمندان است. ما را از اجرای آزمون بر روی تمام کسانی که کیت برای پیدا کردن آن دقت. چندین عوامل و پارامترهای,” او گفت:.

Dr Ranjit Mankeshwar JJ بیمارستان دین نیز بخشی از این کمیته گفت: این کیت را عمدتا استفاده می شود در میان رزمندگان خط مقدم. “آن را به عنوان یک ابزار تشخیصی آن را عمدتا استفاده می شود در میان پزشکان داوطلب که درگیر در غربالگری و درمان, تماس, ردیابی. ما در عین حال به تصمیم می گیرید اگر این کیت استفاده می شود برای غربالگری توده در مهار مناطق,” او گفت:.

در ماه آوریل دولت مرکزی تا به حال تهیه 5.5 لاخ سریع تست آنتی بادی کیت از چین است. این ماهاراشترا دولت تهیه 75,000 برای تست. اما قبل از اینکه این روند می تواند شروع دولت مرکزی خارج کیت پس از برخی از آنها یافت می شود معیوب.

به گفته کارشناسان اگر چه آنتی بادی testings نمی دهد 100 ٪ دقیق نتایج آن می تواند مفید باشد برای درک الگوی گسترش ویروس و نظارت در میان جمعیت. “تست آنتی بادی می دهد گزارش نادرست بیش از حد, اما آن می تواند کمک در تجزیه و تحلیل از یک جامعه بزرگتر. آن است که یک علم کامل اما می تواند مفید باشد در یک جمعیت با تعداد زیادی از بیماران بدون علامت” گفت: Dr Om پژو شهرستان اپیدمیولوژی و بخشی از دولت وظیفه نیروی Covid-19.

آنتی ژن و آنتی بادی آزمون

آنتی ژن مولکول هایی هستند که باعث تحریک پاسخ ایمنی. آنتی بادی (ایمونوگلوبولین ) هستند Y-شکل پروتئین های تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن در پاسخ به قرار گرفتن در معرض آنتی ژن. اولین آنتی بادی تولید شده است ایمونوگلوبولین M (IgM). پس از هفت-14 روز از قرار گرفتن در معرض دوم بادي ايمونوگلوبولين G (IgG) تولید می شود که در بدن باقی می ماند برای یک دوره طولانی است.

یک آنتی بادی آزمایش نشان می دهد اگر یک فرد در معرض عفونت با تشخیص نوع آنتی بادی در خون است. اگر این تست انجام می شود خیلی زود و قبل از آنتی بادی های تولید شده در نتیجه ممکن است منفی است. یک آزمایش آنتی ژن نشان می دهد اگر یک فرد در حال حاضر شما با یک پاتوژن.

هنگامی که عفونت درمان آنتی ژن از بین می رود اما آنتی بادی باقی می ماند در بدن برای یک ماه. “آن را به عنوان یک ابزار تشخیصی آن را عمدتا استفاده می شود در میان پزشکان داوطلب که درگیر در غربالگری و درمان, تماس, ردیابی,” گفت: دکتر Ranjit Mankeshwar JJ بیمارستان دین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>