Maharashtra: ببر, کشته شدن مرد, چهارم, حادثه در نه روز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Vivek Deshpande | Nagpur | به روز شده: آوریل 16 سال 2020 7:30:17 pm

Maharashtra: Tiger kills man, fourth in nine days در حالی که در دو مورد اول مرگ و میر در آوریل 8 و 11 رخ داده در چندراپور منطقه است که این چشمه از انسان و حیوانات, درگیری برای 15 سال گذشته دو نفر دیگر حوادث رخ داده در مناطق بعید است از ناگپور و Gadchiroli مناطق.

مرد-ببر درگیری در Vidarbha شدت با کشته شدن توسط یک ببر در روز پنج شنبه.

“Dnyaneshwar Kamble, 40 کشته شد توسط یک ببر در Armori جنگل در محدوده Gadchiroli منطقه حدود 8 صبح روز پنج شنبه” مطبوعات توجه صادر شده توسط وزارت جنگل گفت.

روز دوشنبه یک مرد کشته شد در Ghatpendhri منطقه Pench رزرو ببر (PTR) در منطقه ناگپور.

تعداد کل انسان های کشته شده توسط ببر در منطقه در نه روز گذشته آغاز آوریل 8 افزایش یافته است به چهار.

کل مرگ و میر پس از ماه ژانویه در حال حاضر در 12 ده نفر از آنها از چندراپور.

در حالی که در دو مورد اول مرگ و میر در آوریل 8 و 11 رخ داده در چندراپور منطقه است که این چشمه از انسان و حیوانات, درگیری برای 15 سال گذشته دو نفر دیگر حوادث رخ داده در مناطق بعید است از ناگپور و Gadchiroli مناطق.

موضوع مشترک اتصال تمام حوادث است که همه چهار نفر رفته بود به جنگل برای جمع آوری mahua گل.

همانطور که در اوایل جنگ از سر گرفته است و پس از فاصله حدود 25 روز هنگامی که وجود دارد سکون با توجه به توقف به جنبش مردم در داخل جنگل ها با توجه به کرونا مستند. دلیل واضح برای از سرگیری درگیری شروع mahua فصل برداشت. از آن خواهد شد توسط یک گیج کننده tendu مجموعه فصل به احتمال زیاد برای شروع با پایان ماه آوریل یا اوایل ماه مه.

مقامات گرفته شده اند با تعجب بیش از آخرین دو حادثه. “ما نمی شناخته شده هر مرگ ببر حملات در PTR برای بسیاری از سال در حال حاضر. روز دوشنبه حادثه اتفاق افتاده است ظاهرا به این دلیل که مرد رفته بود 7-8 متر عمق هسته جنگل” گفت: PTR زمینه مدیر Ravikiran Govekar.

یک دختر اما کشته شد توسط یک ببر در Madhya Pradesh PTR چند روز پیش. “ما به دنبال GPS محل حادثه است. همراه با دام دوربین عکس ما برای دیدن اگر ببر درگیر در دو مورد می تواند همان” Govekar گفت.

Gadchiroli رئیس کنسرواتور از جنگل راما رائو گفت: “Armori تا به حال هرگز دیده می شود هر انسان و ببر درگیری های پیش از آن.”

پرسید: اگر حیوانات وحشی ممکن است حرکت بسیار آزادانه تر به دلیل قطع ناگهانی حرکت انسان در جنگل با توجه به مستند و ممکن است در حال حاضر شده است در حال حرکت به مناطق بعید است و احتمالا منجر به یک قیام ناگهانی در درگیری های پس از از سر گیری حرکت انسان, اصلی, رئیس کنسرواتور از جنگل (حیات وحش) Nitin Kakodkar گفت: “در حالی که آن را می شود درست است که حیوانات ممکن است تجربه شده است آزادی بیشتری حرکت با توجه به مستند-انسانی ناشی از عدم تداخل همه آخرین حوادث رخ داده در اعماق جنگل که در آن ببر حضور شناخته شده است. اما ما نیاز به عامل جدید آزادی است که آنها ممکن است تجربه به حرکت به مناطق آنها نیست زودتر پیدا کنید راحت به حرکت در.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>