ماهاراشترا بهبود افزایش نرخ به 28 درصد با توجه به تجدید نظر تخلیه سیاست

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بمبئی: ماهاراشترا وزارت بهداشت آخرین داده ها نشان داد که میزان بهبودی از بیماری کروناویروس (Covid-19) بیماران افزایش یافته و به 28 درصد نسبت به 16 درصد در مارس 1 به دلیل تجدید نظر مرخص سیاست بود که قبلا اعلام شده از سوی اتحادیه و وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoH&FW).

تا کنون 11,726 Covid-19 بيمار در حالت بهبود یافته اند.

“Covid-19 میزان بهبودی در حال بهبود است. در روز پنج شنبه 1,408 بيماران ترخيص شده از بيمارستان ، میزان مرگ و میر نیز پایین آمده به 3.49 درصد نسبت به 4.21% در مارس 1,” گفت: دولت وزیر بهداشت راجش Tope.

قبل از آن در مارس 9, MoH&FW اعلام کرده بود که متوسط موارد Covid-19 و قبل از علامت خفیف و بسیار موارد خفیف نیاز به انجام آزمایشات قبل از مرخص شدن از بیمارستان.

Avinash Bhondwe بهداشت متخصص و رئيس جمهور از انجمن پزشکی (IMA), Maharashtra, گفت:, “تجدید نظر تخلیه سیاست منجر به بهبود میزان بهبودی. این بیماران ممکن است از بهبود Covid-19 اما آنها هنوز به درمان این عفونت ویروسی. دولت و مقامات دولتی نیاز به نگه داشتن یک تب در اين بيماران از وضعیت سلامت برای حداقل بعد از هفت روز و اگر آنها موفق به انجام این عفونت است به احتمال زیاد به گسترش است.”

دکتر Pradip Awate دولت نظارت افسر گفت: همه Covid-19-آمار کشورهای در حال افزایش سرعت سیاست های خود را. “ما قصد داریم با تصمیم اتحادیه وزارت و شورای تحقیقات پزشکی هند که بهترین مجهز به تماس. علاوه بر این مطالعات ثابت کرده اند که پس از 10 روز از شروع بیماری ویروس SARS-CoV-2 که باعث Covid-19 ممکن است که عفونی. بیماران علامت دار هستند فعال حامل. وجود دارد بدون نیاز به وحشت” او گفت:.

در روز پنج شنبه, Maharashtra گزارش 2,345 فتح کرد گرفته شد جدید Covid-19 موارد, روز پنجم در یک ردیف که بیش از 2000 نفر ثبت مصرف کلی تعداد به 41,642.

بمبئی مالی این کشور hub و بدترین آمار شهرستان در کشور گزارش شده 1,382 جدید Covid-19 موارد مثبت به عنوان چوب خط حساب کردن گل رز به 25,500.

دکتر Tatyrao Lahane مدیر اداره آموزش و پژوهش پزشکی (DMER) ادعا کرد که دولت از جامعه انتقال است.

“ما در حال انتظار برای جوجه کشی چرخه به پایان مارس 31 و افزایش تعداد Covid-19 موارد مثبت هستند به احتمال زیاد به پایان رسید پس از آن,” او گفت:.

در روز سه شنبه, Maharashtra صادر کرده است یک اطلاع رسانی است که اجازه باز کردن بیشتر صنعتی و تجاری فعالیت در مناطق روستایی و نیمه شهری مناطق به استثنای مناطق قرمز در یک پیشنهاد برای احیای اقتصاد است که roiled با شیوع ویروسی.

در حال حاضر مناطق قرمز محدود به 18 مدنی بدن است که باید جمعیت 2.91 کرور.

روز پنج شنبه دولت همچنین اعلام کرد اعمال قیمت کلاه برای بیمارستان های خصوصی درمان Covid-19 بيمار از جمله در صدور صورت حساب از مواد مخدر.

دکتر Sudhakar Shinde, مدیر ارشد اجرایی (CEO) مهاتما Jyotiba Phule Jan Arogya Yojana گفت: “بیمارستان های خصوصی اجازه داده شد به اتهام بیش از مقدار ثابت توسط دولت. برخی از بیماران ممکن است نیاز به هزینه داروهای اما این بیمارستان ها نمی تواند بیش از 10% اضافی. بالا پایان مواد مخدر مانند ایمونوگلوبولین, مروپنم و…. شارژ می شود در حداکثر قیمت خرده فروشی (MRP),” او اضافه شده است.

دولت آمد در بیمارستان های خصوصی پس از اتهامات شروع به انجام دور که بسیاری از آنها شارژ هزینه های گزاف و fleecing unsuspecting Covid-19 بيمار.

دولت اتحاد requisitioned به اتحادیه وزارت راه آهن اضافی 250 Shramik قطار ویژه پس از 441 از آنها تقبل قایق از آب عبور شبکه 5.81 لاخ کارگران مهاجر به خانه متحده است.

روز پنج شنبه یکی دیگر از 61,000 کارگران مهاجر در بازگشت به خانه متحده توسط 51 Shramik قطار ویژه. بیش از دو لاخ رشته مهاجران هنوز در انتظار برای بازگشت به خانه.

دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh گفت که دولت بوده است جای پای صورتحساب به بازگرداندن کارگران مهاجر به خانه متحده است. “تا کنون تومان 12.44 کرور منتقل شده به منطقه جمع به پرداخت برای کارگران مهاجر’ راه آهن فارس. قبلا تومان 54.76 کرور منتشر شد برای هزینه حمل و نقل,” او گفت:

دولت نیز به اطلاع مقامات راه آهن که بین منطقه سفر راه آهن ممنوع است چرا که از یک سنبله در Covid-19 موارد مثبت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>