Maharashtra: بیش از 200 رشته کارگران از نقل مکان به خوابگاه ساختمان در پلقر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sadaf Modak | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: 31 مارس سال 2020 3:10:43 am

novel Coronavirus, covid-19, migrant workers, India lockdown, maharashtra news, indian express news بسیاری از رشته افراد فرستاده شد به Thakkar Bappa مدرسه در Talasari که در آن مقامات محلی از جمله tehsildar و مقامات بهداشتی تضمین است که آنها تحت بررسی سلامت و ارائه شد با مواد غذایی است. (بازنمودی تصویر)

یک روز پس از کارگران مهاجر سرگردان در ماهاراشترا-گجرات مرز بودند عزاداری به خواب در یک زمین باز مقامات منطقه دوشنبه مرتب به جای بیش از 200 نفر در یک مدرسه خوابگاه, مقامات گفت.

“در مجموع 214 نفر جایگزین در 33 اتاق از یک مدرسه و خوابگاه در Talasari. ترتیبات برای اقامت خود و مواد غذایی نیز در حال ساخته” پلقر منطقه جمع آوری کایلاش Shinde.

روزانه شرط مهاجر و کارگران در حال کار در سایت های ساخت و ساز محیط های اغذیه فروشی ها و هتل ها در بمبئی و حومه آن را ترک کرده بود به زادگاه خود در راجستان, Madhya Pradesh و گجرات برخی با خانواده خود پس از 21 روز در سراسر کشور مستند چپ آنها رشته با هیچ وسیله امرار معاش و مسکن. با مرزهای مقامات محلی و پلیس متوقف شده بود آنها را در پست های بازرسی در پلقر.

بسیاری از رشته افراد فرستاده شد به Thakkar Bappa مدرسه در Talasari که در آن مقامات محلی از جمله tehsildar و مقامات بهداشتی تضمین است که آنها تحت بررسی سلامت و ارائه شد با مواد غذایی است.

این کارگران و خانواده های آنها از جمله و کودکان شد و گفت: به خواب در زمین بازی در غیاب اقامت مناسب. پس از این چندین رشته افراد شکایت کرده بود در مورد اینکه swarmed توسط پشه.

روز دوشنبه تمام رشته نفر جایگزین در اتاق های جداگانه و با ارائه تشک, مقامات گفت. در حالی که برخی همچنان به ماندن در مدرسه بسیاری از بازگشت به بمبئی آنها اضافه شده است.

وزارت امور بود یکشنبه به کارگردانی تمام متحده اطمینان کافی ترتیبات موقت پناهگاه و ارائه مواد غذایی برای کارگران مهاجر و افراد بی خانمان بسیاری از آنها در مجموعه ای را در پای خود را برای رسیدن به زادگاه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>