Maharashtra: MMC اجازه می دهد تا ثبت نام پزشکان به حضور غیر اضطراری بیماران در گوشی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Anuradha Mascarenhas | پونا | منتشر شده در تاریخ: مارس 23 سال 2020 11:53:22 pm

Maharashtra Coronavirus cases, Maharashtra Medical Council, MMC, Medical advice on phone, maharashtra news, indian express news Dr Avinash Bhondwe, دولت, رئیس جمهور, هندی, انجمن پزشکی گفت: دایره ای به شدت توصیه می شود در برابر دادن هر گونه تجویزی برای COVID-19. (فایل/بازنمودی تصویر)

این ماهاراشترا نظام پزشکی (MMC) روز دوشنبه با صدور بخشنامه امکان مشاوره تلفنی با ثبت نام پزشکان که می تواند تجویز داروهای آنلاین به بیماران با تاکید سواران که آن را تنها برای اورژانس فاز. با این حال مشاوره آنلاین خواهد بود محدود به جزئی بیماری های پیگیری و بیمارانی که سابقه پزشکی شناخته شده است به پزشکان.

بخشنامه صادر شده توسط Sanjay Deshmukh, ثبت MMC گفت: “پزشکان توصیه در برابر تجویز تزریق.” Deshmukh همچنین کارگردانی است که تمام سوابق را به شدت حفظ شود و آن را باید ذکر شود به عنوان یک هدر در نامه رئیس تجویزی بودن صادر تلفنی مشاوره.

Dr Avinash Bhondwe, دولت, رئیس جمهور, هندی, انجمن پزشکی گفت: دایره ای به شدت توصیه می شود در برابر دادن هر گونه تجویزی برای COVID-19. “در طول این بحران ما توصیه پزشکان برای حفظ درمانگاه خود را باز تنها برای بیماران اورژانس. تلفنی مشاوره می تواند اجازه داده می شود به صورت معمول/غیر اضطراری بیماران” دکتر Bhondwe گفت: “کسانی که آنفولانزا مانند علائم می تواند حضور داشتند به طور جداگانه برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.”

بیمارستان مدیریت نیز کارگردانی خود پزشکان هستند که 60 سال یا بالاتر به ماندن در خانه و ارائه مشاوره از طریق واتساپ یا FaceTime تماس. Bomi Bhote مدیر عامل شرکت یاقوت سالن درمانگاه گفت: حداقل 35 از پزشکان و کارکنان بهداشتی درمانی مشغول به کار بودند از خانه. “ما نیز در مواجهه با کمبود خون و این امکان پذیر نیست به عمل جراحی به جز اورژانس ، نرخ اشغال می آیند با 50 درصد و کارکنان گفته شده است به کار در روز متناوب در 12 ساعت شیفت” Bhote گفت.

Dr S S گیل مدیر پزشکی در جهانگیر بیمارستان گفت: آنها گرفته تا اقدامات مشابه از پیرایش کارکنان با سن بیش از 60 سال و rationalising شیفت. او اضافه کرد که عمده اعمال جراحی بودند که حضور داشتند.

Dr Umesh Vaidya, پزشکی منطقه ای مدیر نوزادان واحد در Cloudnine بیمارستان گفت: “در حالی که دولت خواسته است به بسته روال OPD تا اطلاع ثانوی مشاوران در حال گرفتن بیمارستان دور و حضور در اورژانس بیماران است.”

دکتر سونیتا Tandulwadkar رئیس بخش زنان در روبی سالن درمانگاه گفت آنها انجام شده و تحویل شش هفته گذشته و دیگری شش تا هفت شد به هفته اول مارس. “من مشاور آنها telephonically و یا از طریق FaceTime. بنابراین محرومیت جنين ضربان قلب را بررسی کنید تا من آگاه هستم از وضعیت هر یک از بیماران من” دکتر Tandulwadkar گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>