ماهاراشترا مسائل اطلاع رسانی و گسترش مستند تا مارس 30

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بمبئی: در ماهاراشترا دولت صادر شده اطلاع رسانی در دوشنبه گسترش مستند در دولت تا مارس 30. محدودیت تعیین شد به پایان رسید در نیمه شب از تاریخ 14 آوریل.

“مصلحت آن است که به اقدامات بیشتر برای جلوگیری از گسترش coronavirus در ورزش قدرت اعطا زیر بخش 2 از اپیدمی بیماری عمل 1897 دولت هدایت که مستند سفارشات در حال حاضر باید تمدید شود و شامل آوریل 30 سال 2020 گفت:” اطلاع رسانی صادر شده توسط رئیس, منشی, Ajoy مهتا.

دولت تحمیل یک مستند برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19) از نیمه شب از مارس 23. این مستند سفارشات بودند دو بار تجدید نظر و حکم نهایی صادر شد در 25 مارس.

ماهاراشترا دارای بالاترین تعداد Covid-19 عفونت و مرگ و میر در سراسر کشور است. این تعداد همچنین عبور از 2000 علامت گذاری روز دوشنبه پس از 82 مورد جدید ثبت شد, از شب گذشته است. دولت را شمارش می ایستد در 2064 موارد و تلفات در 149.

مقامات گفت: افزایش تعداد موارد مجبور شده است که دولت به گسترش مستند تا مارس 30.

وزیر Uddhav Thackeray اعلام شده در روز شنبه به گسترش مستند تا مارس 30. او همچنین گفت: دولت ممکن است به گسترش برخی از محدودیت های حتی بیشتر اگر مردم همکاری می کنند.

اما دولت نیز با توجه به اعلام برخی تسهیلات برای مناطق که در آن هیچ وجود دارد موارد. این تصمیم به احتمال زیاد پس از یک جلسه مربوط به رئیس جمهوری در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>