ماهاراشترا اینچ نزدیک به 10,000

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بمبئی ماهاراشترا inched بسته به 10000 Covid-19 موارد با 597 عفونت های جدید گزارش شده در چهارشنبه گرفتن چوب خط حساب کردن در دولت بدترین آمار سرایت به 9,915.

دولت همچنین ثبت بالاترین تک روز شمار تلفات با 32 تلفات گزارش شده در روز چهارشنبه. دولت در بخش بهداشت و درمان گفت که تعدادی از بهبود نیز بالاترین با 205 نفر مرخص روز چهارشنبه.

تا به حال 432 افراد سالم به این بیماری در سراسر دولت است. تعدادی از بهبود مردم می ایستد در 1,593.

بمبئی ادامه داد: برای ضبط بخش عمده ای از دولت Covid-19 عفونت و مرگ و میر با 475 موارد و 26 مرگ و میر گزارش شده در روز چهارشنبه. این شهر در حال حاضر 6,644 موارد و 270 مرگ و میر.

دولت وزیر بهداشت راجش Tope گفت: دولت ممکن است برنامه ای برای تغییر بیماران بدون علامت در بمبئی به خانه قرنطینه به عنوان در هر مورد تجدید نظر دستورالعمل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR). او افزود که دو برابر شدن نرخ بمبئی بهبود یافته بود از هفت تا 10 روز است. “این دو برابر شدن نرخ بمبئی رفته به 10 روز است که بهتر از هند دو برابر شدن میزان که می ایستد در نه روز در حال حاضر. میزان مرگ و میر نیز کاهش می یابد. همه متمرکز بر بمبئی” او گفت:.

Tope گفت که نهادی قرنطینه بود که ramped تا در بمبئی و مطمئن است که دولت در بخش بهداشت و درمان و مدنی بدن آماده شد برای هر سنبله. “ما تصمیم گرفته شده برای استفاده از بزرگ زمینه را برای راه اندازی تخت های سازمانی برای قرنطینه. اکسیژن خط نگه داشته شود در کنار تخت. مهم نیست چقدر بزرگ سنبله در بمبئی ما در حال آماده سازی بر این اساس…به ما می گویند و امید برای بهترین و آماده بدترین,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>