ماهاراشترا دولت برای جلوگیری از inquests از افراد مظنون به دست داشتن در برابر ویروس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: مارس 8, 2020 4:34:12 am

Coronavirus cases, Covid 19 infection, Inquests, Maharashtra government, Mumbai news, indian express news Inquests انجام شده برای شناسایی علت مرگ هنگامی که یک شخص می میرد ناگهان از غیر طبیعی, علل مانند حادثه خودکشی یا جنایت و همچنین به بررسی دلایل مرگ ناشی از علل طبیعی. (بازنمودی تصویر)

دولت اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد انجام inquests از افراد مشکوک به درگذشت COVID-19 برای محافظت از پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی و پرسنل پلیس درگیر در این روش. این تصمیم اشاره به ‘COVID-19: راهنمایی در بدن مرده مدیریت’ منتشر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در ماه گذشته.

و اشاره کرد که راننده اصلی انتقال COVID-19 توسط قطرات دستورالعمل دولت است که “وجود دارد بعید است به افزایش خطر ابتلا به COVID-19 عفونت از یک بدن مرده به سلامت کارگران و یا اعضای خانواده که به دنبال استاندارد اقدامات احتیاطی در حالی که دست زدن به بدن”. دستورالعمل حال اضافه کردن که “تنها ریه ها از مرده COVID-19 بيمار اگر به کار گرفته شده در طول یک کالبد شکافی می تواند عفونی”.

روز سه شنبه به منظور متحده است که پزشکان در دولت اجرا شده اند دریافت درخواست از خانواده متوفی برای انجام inquests به مرگ مشکوک ناشی از COVID-19. با اعلام دولت اجازه داده است پزشکان و پرسنل پلیس به نام برای شرکت در inquests به نوبه خود این درخواست.

Inquests انجام شده برای شناسایی علت مرگ هنگامی که یک شخص می میرد ناگهان از غیر طبیعی, علل مانند حادثه خودکشی یا جنایت و همچنین به بررسی دلایل مرگ ناشی از علل طبیعی.

در Nagpur پلیس نیز دستور داده شده است برای جلوگیری از انجام کالبد شکافی در مواردی که بدن تحمل هیچ صدمات تحقیقات آشکار نیست هر بازی ناپاک و اگر خانواده متوفی نیز نه اصرار در سؤال.

Dr A موکرجی رئیس ایندیرا گاندی دولت کالج پزشکی در Nagpur نوشت: به ناگپور پلیس شهرستان در ماه گذشته حاکی از این است که پزشکی و پرسنل پلیس درگیر در استنطاق صورت بالقوه مخاطرات بهداشتی در معرض قطرات مایعات بدن متوفی. ماه گذشته نه نفر از کارکنان بیمارستان که تا به حال انجام شده استنطاق از یک سری لنکایی که پذیرفته شد و پس از او تا به حال دچار فلج حمله بود قرار داده شده تحت قرنطینه و پس از او آزمایش مثبت برای COVID-19.

Dr Mukherjee همچنین آموزش پزشکی و پرسنل پلیس به انجام inquests در مواردی که بی خانمان افراد گدا و افراد ناشناس رنج می برند طبیعی مرگ و میر به منظور جلوگیری از جامعه انتقال این بیماری همه گیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>