نوشته شده توسط Atikh رشید Ajay Jadhav | پونا | منتشر شده در مارس 10, 2020 10:51:43 pm

coronavirus deaths, cremation, personal protective equipment, PPE, maharashtra news, indian express news منطقه پونا جمع آوری نیروی دریایی Kishore رم منصوب شده است سرپرست سوابق زمین راجندرا گل به نظارت بر کار و اطمینان حاصل شود که بدن در حال سوزانده طبق دستورالعمل دولت. (بازنمودی تصویر)

مقامات دولت انجام خواهد شد آخرین مناسک COVID-19 بيمار به جای تحویل اجساد به خانواده است. تصمیم گیری شده است برای جلوگیری از امکان از جرم آلودگی که ممکن است رخ دهد اگر بدن گرفته شده توسط, خانواده, مقامات گفت.

آنها اضافه شده است که خانواده ها می تواند انتخاب کنید برای سوزاندن در کوره های الکتریکی و یا دفن به عنوان در هر اولویت های مذهبی, اما آنها اجازه داده نخواهد شد برای رسیدگی به بدن است. این کار انجام خواهد شد توسط یک تیم از کارشناسان در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). این تیم در حال کار در سه شیفت و به صورت 24 ساعته در دسترس است.

منطقه پونا جمع آوری نیروی دریایی Kishore رم منصوب شده است سرپرست سوابق زمین راجندرا گل به نظارت بر کار و اطمینان حاصل شود که بدن در حال سوزانده طبق دستورالعمل دولت.

رم گفت: در این منطقه نیز دریافت کیسه های بدن در مورد خانواده انتخاب کردن برای کفن و دفن. “دفن خواهد شد انجام می شود خارج از شهرستان با حفر شش پا قبر و با استفاده از دو کیسه های پلاستیکی مهر و موم جسد. مقدار کافی از هیپوکلریت سدیم استفاده می شود به اطمینان حاصل شود که هیچ آلودگی رخ می دهد,” او اضافه شده است.

گل گفت: سه تیم متشکل از چهار نفر از پرسنل هر کدام تشکیل شده برای انجام مراسم است. آنها را در سه شیفت.

“ما را تعیین الکتریکی کوره های جسد سوزی در این شهرستان برای این منظور که در آن همه مرده سوزی اتفاق می افتد وجود محل اقامت خانواده است. ما نیز در گفتگو با بخش روانپزشکی از ضربه فیلم های پورنو کار, پزشکی, دانشگاه, به طوری که آنها می تواند به ما کمک کند با مدیریت خویشاوند متوفی که رنج می برند اغلب از شوک و ضربه به علت مرگ ناگهانی” او گفت:.

در Pune منطقه بیش از 25 نفر کشته شده اند از COVID-19 با بیش از 245 مثبت بیماران در حال حاضر تحت درمان های مختلف تعیین شده بیمارستان.

PMC بسوزانند بلامعارض بدن

از PMC نیز تصمیم به سوزاندن اجساد coronavirus (COVID-19) بیماران صرف نظر از دین خود را در مورد اعضای خانواده حاضر به ادعای بدن و یا بازداشت آن است. چنین حوادث در حال افزایش به دلیل ترس از عفونت در حال گسترش است.

در بیانیه شهرداری کمیسر Shekhar Gaikwad گفت: یک روش مناسب گذاشته شده بود را برای دفع از بدن خاص در کوره و دفن زمینه.

Gaikwad همچنین گفت: در برخی از موارد اعضای خانواده بودند به دلیل خودداری از بازداشت بدن و در آخر مراسم. “بدن که به بلامعارض را سوزانده شود در تعیین تسهیلات بدون در نظر گرفتن دین از مرحوم” او گفت:, و اضافه کرد که یک پلیس panchanama انجام می شود قبل از هولوکاست.

پنج گاز کوره و کوره بوده اند در حوزه های مختلف کوره همراه با 14 دفن زمینه.

اگر بدن است که ادعا توسط یکی از بستگان و سپس سوزاندن و یا دفن می شود در حضور اعضای خانواده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im