ماهاراشترا دولت اعلام کرد پنج روز هفته کاری برای کارکنان دولت

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 12 سال 2020 8:04:35 pm

maharashtra five day week, five day work week, maharashtra govt offices five days workweek, uddhav thackeray, shiv sena maha govt تصمیم گرفته شد در دولت جلسه هیئت دولت به ریاست وزیر Uddhav Thackeray

این Uddhav Thackeray-led ماهاراشترا دولت تبدیل شده است هفتم دولت در این کشور اعلام پنج روز کار در هفته دولت کارکنان دولت.

از فوریه 29, دولت, کارکنان دولت را به زمین در 45 دقیقه بیشتر در روزهای کاری خواهد شد اما دو آف به جای یکی در هر هفته.

این قانون جدید نیست درخواست به دفاتر تحت پوشش کارخانه قوانین صنعتی اختلافات عمل و خدمات ضروری مانند پلیس و آتش نشانی, دولت, کالج پلی تکنیک دانشکده بهداشت کارگران است.

پنج روز هفته کاری است که در حال حاضر قابل استفاده برای تمام دولت مرکزی کارکنان. متحده از جمله Rajasthan, Bihar, پنجاب, دهلی نو, Tamil Nadu و بنگال غربی نیز باید پنج روز در هفته کاری.

تصمیم گرفته شد در دولت جلسه هیئت دولت به ریاست سانتی متر Uddhav این حرکت بهره مند خواهد شد نزدیک به 20 lakh افسران و کارکنان ارشد دفتر وزیر (CMO) در بیانیه ای گفت.

در حال حاضر ساعات کاری کارکنان دولت در بمبئی از 9.45 صبح تا 5.30 بعد از ظهر و از ساعت 10 به ساعت 5.45 در بقیه ماهاراشترا از جمله زمان ناهار از 30 دقیقه.

کارکنان در حال حاضر تعطیلات در هر دوم و چهارم روز شنبه. کار جدید ساعت خواهد بود از 9.45 صبح تا ساعت 6.15 از جمله ناهار برای 30 دقیقه بین 1 ساعت و 2 ساعت.

“با توجه به پنج روز در هفته به هزینه های برق و آب و بنزین و دیزل ذخیره خواهد شد. کارکنان دولت
هم اکنون می توانید صرف وقت با خانواده های خود که به افزایش کیفیت زندگی” در بیانیه ای گفت:.

به تازگی تشکیل دولت ماهاراشترا از شیو سنا کنگره و NCP است به تازگی معرفی شده برنامه ای برای تغییر دولت است.

دولت اتحاد دوباره این طرح بلند پروازانه ساخت یک بمبئی چشم’ in شهر بر روی خطوط بسیار محبوب جاذبه های توریستی در لندن, چشم لندن. این ماهاراشترا کابینه در ماه گذشته نیز تصویب این پیشنهاد برای حفظ multiplexes و مغازه ها و رستوران ها و مراکز خرید در بمبئی باز دور ساعت.

(ورودی از PTI)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر