Maharashtra: چهار شهرستانها حساب برای 60 درصد از مرگ و میر بیشتر بمبئی منطقه منجر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط آمیتا سینها | پونا | به روز شده: آوریل 15 سال 2020 2:31:17 am

coronavirus cases, Covid 19 infection, Pune news, Maharashtra cases, indian express news بمبئی و پونا ایندور و دهلی نو با هم اختصاص بیش از 60 درصد از تمام مرگ و میر در مجموع 232 از 382 مرگ و میر. احمدآباد با 13 مورد مرگ و میر و حیدرآباد با 12 همراه اختصاص 25. (بازنمودی تصویر)

با تعداد مرگ و میر به علت COVID-19 داشتن عبور 380 آمار و ارقام نشان می دهد که بیش از 60 درصد از مرگ و میر گزارش شده از فقط چهار شهرستانها در حالی که ماهاراشترا حساب برای نزدیک به نیمی از تمام مرگ و میر.

در مجموع 382 مرگ و میر گزارش شده از سراسر کشور توسط شب 14 آوریل که 175 یا 45 درصد اتفاق افتاده بود در ماهاراشترا. بمبئی شهری منطقه از جمله خان, Vasai, پنول ناوی بمبئی و میرا بهیندر هم تا به حال ثبت نام 127 از این مرگ و میر در حالی که پونا گزارش شده بود 38.

بمبئی و پونا ایندور و دهلی نو با هم اختصاص بیش از 60 درصد از تمام مرگ و میر در مجموع 232 از 382 مرگ و میر. احمدآباد با 13 مورد مرگ و میر و حیدرآباد با 12 همراه اختصاص 25.

این شش شهر هم دیده می شود دو سوم از تمام مرگ و میر. دهلی نو تا به حال 30 مرگ و میر تا سه شنبه شب در حالی که ایندور تا به حال دیده 37 53 مرگ و میر در, Madhya Pradesh.

ایندور و پونا نیز بسیار بالا نسبت مرگ و میر در مقایسه با تعداد افرادی که تا به حال آزمایش مثبت است. تا سه شنبه 374 نفر تست مثبت در پونا و 38 از آنها فوت کرده است, که بدان معنی است که یک مرگ برای هر 10 موارد مثبت. در ایندور, 411 نفر تست مثبت تا حال حاضر و 37 مرده بود, معنی یکی در هر 11 مورد مثبت بود و تسلیم به این بیماری است. اکثریت موارد مثبت و همچنین مرگ و میر در ایندور بودند از افراد مرتبط با ماه گذشته Tablighi Jamaat رویداد در دهلی نو.

این دین است که بطور قابل توجهی پایین تر در بمبئی و دهلی. این 127 مرگ و میر ثبت شده در بیشتر بمبئی منطقه آمده اند از مجموع 2,075 موارد مثبت. که آن را می دهد یک رای از یک مرگ در حدود 16 موارد مثبت. در دهلی نو شده است وجود دارد یک مرگ برای هر 52 موارد مثبت.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>