Maharashtra: کارکنان دانشگاه به حالت تعلیق در ساخت دانش آموزان دختر را به تعهد در برابر ‘ازدواج’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Vivek Deshpande | Nagpur | منتشر شده در تاریخ: 27 فوریه سال 2020 10:31:11 pm

valentine week, valentine week list, valentine week 2020, valentine week list 2020, valentine week list 2020, valentine week day, valentine day week, valentine day week 2020, valentine day week 2020, valentine day week list, valentine day week 2020 chart, valentine day week chart, valentine day week calendar, valentine week calendar, rose day, rose day 2020, promise day date, chocolate day, hug day, kiss day, teddy date, teddy day, teddy day 2020 date این دانش آموزان دختر بودند اداره سوگند در آستانه روز ولنتاین.

سه کارمند شده اند به حالت تعلیق توسط دانشگاه و مدیریت در Chandur راه آهن شهر در امراواتی منطقه برای ساخت دانش آموزان دختر را به یک تعهد در برابر “عشق و ازدواج” در روز ولنتاین حوا.

رئیس Vidarbha رفاه جوانان جامعه Nitin Dhande گفت: هند اکسپرس “آنها چه کردند ستیز و آنها تا به حال هیچ کسب و کار به انجام آنچه آنها انجام داد. بنابراین ما باید برقرار پرس و جو توسط Sanyogita Deshmukh, یک مدیر ارشد از دانشگاه های دیگر به بررسی موضوع است. در انتظار آن گزارش ما را به حالت تعلیق در سه معلمان Pradeep Dande, یک استاد علوم سیاسی اصلی راجندرا هور و هماهنگ از خدمات ملی طرح (NSS) اردوگاه که در طی آن سوگند اجرا شد, V D Kapse. ما را به اقدام علیه آنها را بر اساس یافته های تحقیق.”

در 14 فوریه در اعتراض به اقدام علیه خود معلمان و دانش آموزان از Mahila کالا Mahavidyalaya شنبه در یک dharna در Chandur ایستگاه راه آهن.

“اما آنها بعدا به نام آن پس از کالج مدیریت به آنها توضیح داد که تعلیق شد فقط بخشی از این گذاشته و به پایین روش نه مجازات. لازم است برای انجام آن در حال بررسی درخواست” Dhande گفت.

این Mahila کالا Mahavidyalaya اجرا توسط Vidarbha رفاه جوانان جامعه است.

در آستانه روز ولنتاین حدود 40 نفر از دانش آموزان دختر بودند اداره سوگند در حضور رسانه ها به دست برداشتن از “عشق و ازدواج”. آنها همچنین با توجه به تعهد در برابر دادن یا دریافت مهریه بعد از ازدواج ،

اتفاقا ایده تصور شده بود و توسط استاد Dande که پشتوانه اصلی اور.

سوگند اداره به دانش آموزان بود: “من سوگند که من ایمان کامل در پدر و مادر من. بنابراین با توجه به حوادث اتفاق می افتد در اطراف من نمی خواهد گرفتار شدن در عشق و نمی خواهد عشق ازدواج. همچنین, من ازدواج نمی کنند هر کسی خواستار جهیزیه. اگر پدر و مادرم با من ازدواج کن با دادن مهریه با توجه به برخی از اجتماعی تکرارهای به عنوان یک مادر آینده من را نمی خواهد مهریه از پدر و مادر من بود و دختر در قانون و نه به جهیزیه برای دختر من ازدواج است. من از این سوگند برای قوی و سالم هند است.”

Dande بود و سپس گفت: “این ایده از تجویز چنین سوگند به ذهن من آمد در طول بحث با زنان در اردوگاه در ‘چالش های قبل از جوانان. این منجر به این موضوع از جرایم علیه زنان است. ما شاهد این جنایات…را مطیع سوال است که چرا این اتفاق می افتد ؟ ما نمی توانیم چیزی به پایان آن؟”

اور بود گفت: “دختران فرار با خودرو-رانندگان ریکشا و پان thela صاحبان. آیا پدر و مادر در فرستادن دختران خود به مدرسه این ؟ بنابراین ایده این است که آنها اول باید تمرکز خود را در مطالعه و فکر می کنم بعد از ازدواج.”

هور به حال بعد عذر خواهی کرد برای عمل است.

رئیس Dhande گفت: “معلمان مشورت نکرده مدیریت خود را در مورد ایده و NSS اردوگاه بود هیچ فروم برای هر فعالیت است. همچنین این واقعیت است که رسانه های دعوت شده بود از امراواتی برای این برنامه نشان داد آن بود که از قبل برنامه ریزی شده است. بنابراین ما تا به حال صادر شده و آنها را نشان می دهد-باعث استفاده نمي نماييد. پس از دریافت پاسخ های خود را, ما برقرار شد.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>