Maharashtra: خواسته به صبر بهندرا پلیس sews خود ماسک

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Srinath رائو | بمبئی | به روز شده: مارس 24 سال 2020 7:26:35 am

coronavirus outbreak, face mask, Bhandara Police, maharashtra news, indian express news اداره آن منابع به صورت محلی و فقط در زمان قبل از بازارهای دستور داده شد به تعطیل. (اکسپرس عکس)

یک اداره پلیس در یک گوشه از راه دور از Indiahas نشان داده شده در این هفته است که در مبارزه با COVID-19 آن را می پردازد برای آماده سازی در پیشبرد و به دنبال راه حل های درون.

خواسته به یک هفته صبر کنید برای تحویل محافظ ماسک صورت برای آن 1600 کارمند پلیس در بهندرا منطقه تبدیل آن به سورس و خیاط.

برای چهار روز گذشته چهار زن و دو مرد کار کرده اند 12 ساعت در کلاس خیاطی در محلی آموزش پلیس مدرسه است. از روز شنبه که این محموله از منابع حیاتی از دولت در نهایت وارد آنها تا به حال نوتبوک نزدیک به 2,000 ماسک.

بخوانید| Coronavirus ترساندن: آیا شما نیاز به پوشیدن N95 ماسک?

“ما یک نیروی نزدیک به 1600 نفر و طرح ما این است که هر کارمند باید دو ماسک با یکی یدکی در همه زمان ها” گفت: Aniket Bharti اضافی سرپرست پلیس بهندرا.

که کار کاهش یافت و به Pushpa Uke شده است که آموزش پلیس به دوختن در مقر پلیس در بهندرا شهر برای آخرین 35 سال است. کلاس او که به تولید لباس پلیس و آموزش زنان پلیس شده بود زودتر مجبور به تعطیل مانند دیگر موسسات در سراسر کشور به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس از.

آن زمانی آشکار شد که این کار از صفحه اصلی گزینه اعمال نمی شود به اداره پلیس Uke رفت و برای خرید 100 صد متر از سبز پنبه و چند متر از باندهای الاستیک.

اداره آن منابع به صورت محلی و فقط در زمان قبل از بازارهای دستور داده شد به تعطیل. تولید در خانه نیز بدان معنی است که جدا از کار را از طریق تاخیر این بخش متحمل کسری از هزینه های آن را باید در خرید عمده فروشی.

بخوانید| Coronavirus: هیچ سیستم در محل برای دفع از استفاده از ماسک صورت

تحت Uke دیده بان سه پلیس و دو افسر پلیس را برش دوخته و چرخید به میزان حدود 500 ماسک در روز است. از صنعتی انجام Uke گفت که هنگامی که نوار از پارچه و الاستیک برش به اندازه حق او و همکاران او نیاز به تنها پنج دقیقه برای تکمیل یک ماسک.

هر روز صبح که Uke برگ خانه برای کلاس درس او نیز نگه می دارد یک چند ماسک مفید را به آن دسته از انجام خدمات حیاتی بدون.

دستیار Sub-بازرس راجش Wasnik که مسئول ارائه ماسک و شمارش خیاطی به عنوان یک سرگرمی گفت که کار آغاز می شود و در ساعت 7 صبح به پایان می رسد و در 8 ساعت با یک ساعت در میان برای ناهار. “ما می دانیم چقدر مهم است برای همکاران ما مشغول به کار در این زمینه به درستی محافظت می شود در حالی که انجام آنها dutie,” او اضافه شده است.

یک کیت شامل دو ماسک, یک جفت دستکش و یک بطری از ضد عفونی کننده دست در حال حاضر رسیده هر یک از منطقه 17 ایستگاه های پلیس و ادارات از چهار زیر بخشی افسران پلیس و شاخه ها مانند ترافیک جرم شعبه و حمل و نقل موتور در میان دیگران گفت Wasnik.

“ما ماسک می تواند به راحتی شسته و خشک یک شبه. ما باید مراقبت برای اطمینان حاصل شود که آنها با بالاترین کیفیت و آخرین, طولانی,” او اضافه شده است.

ایمنی دنده گفت: Bharti, می دهد نیروی خود را از یک حس اعتماد به نفس در حالی که گشت زنی در جاده های نظارت بر ترافیک و حمل و ما مراحل قانونی در بیمارستان. “کسانی که از ما مردان و زنانی که می آیند به طور مستقیم در تماس با مردم نگران ایمنی خود را. آنها آگاه هستند که پرسنل پلیس به ویژه آسیب پذیر هستند. ما اطمینان حاصل کرد که آنها در شرایط ایمن” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>