Maharashtra: 6,817 موارد در دولت عوارض عبور از 300

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Mumbai, Nagpur, پونا | به روز شده: مارس 25 سال 2020 2:56:44 am

Coronavirus outbreak, Coronavirus death, Covid 19 cases, Mumbai cases, Maharashtra cases, Indian express news جدید موارد ثبت شده در کشور در روز جمعه کمتر از آنچه ثبت شده در روز پنج شنبه. (بازنمودی تصویر)

با مرگ 18 بیشتر مردم COVID-19 تلفات عبور 300 در ماهاراشترا در روز جمعه. بمبئی در 178, اختصاص بیش از نیمی از مرگ و میر. روز شنبه همچنین گزارش 394 جدید, موارد مصرف کلی تعداد به 6,817. از تازه موارد 242 گزارش شده از بمبئی. دولت حدود 27 درصد از هند بار.

جدید موارد ثبت شده در کشور در روز جمعه کمتر از آنچه ثبت شده در روز پنج شنبه. مقامات بهداشت گفت که از هم اکنون در BMC و دولت شروع به ارزیابی آزمایشگاه خصوصی نتایج آزمون همان روز به زمان واقعی به روز رسانی در همه موارد. تا به حال BMC بود تجزیه و تحلیل آزمایشگاه خصوصی گزارش پس از هر چند روز منجر به یک جهش ناگهانی در موارد جدید در هر زمان که نتايج آن مورد بررسی قرار.

در حالی که دولت تلفات رسیده 301 تحليل 269 مرگ و میر را نشان می دهد که در حالی که میزان مرگ و میر در گروه سنی 21 تا 30 است فقط 0.6 درصد خطر مرگ و میر قابل ملاحظه ای با افزایش سن در 61-70 گروه سنی 17.7 درصد افراد مبتلا به عفونت فوت کرده اند.

در بمبئی که در آن 11 نفر کشته شدند نه شد و در سن بین 40 تا 80 سال است. یکی بود زیر 40. از 242 موارد جدید در این شهرستان 168 نمونههای آزمایش شده در آزمایشگاه های خصوصی بین مارس 21 مارس 22. مقامات گفت: در یک یا دو روز تمام سفارشات تجزیه و تحلیل آزمایشگاه خصوصی گزارش تکمیل خواهد شد.

روز جمعه 359 نفر مشکوک به علائم بستری در بمبئی در حالی که 122 مرخص شدهاند پس از بهبودی. Dr Daksha شاه, معاون اجرایی بهداشت افسر باشگاه گفت: “برای کسانی که مطلقا هیچ نشانه وظیفه نیروی توصیه می شود که فقط یک آزمون انجام می شود و بیماران مرخص می شود اگر گزارش منفی می آید. برای کسانی که با علائم و ما منتظر 24 ساعت و انجام تست دوم. اگر هر دو تست منفی هستند تنها پس از آن مرخص می شوند.”

تعداد موارد در پونا در ضمن عبور از 1000 در روز جمعه. پنج مرگ و میر گزارش شده از شهرستان شامل 69 ساله که در شنبه شب. او پذیرفته شده در آوریل 19 برای تنگی نفس و سرفه و تغییر sensorium و رنج می برد از بیماری های مانند میوکاردیت کم کاری تیروئید و چاقی است. دیگران که فوت شد 40 ساله که دچار سرفه و تنگی نفس برای مدت سه هفته; 40-year-old COVID-19 آلوده که درگذشت قلبی و ایست تنفسی; 52 سال که تسلیم به عفونت در آوریل 23 و 65 سال از پیمپری- – چینچواد که او نیز از آسم رنج می برد و بیماری های قلبی و تنگی نفس.

ناگپور را COVID-19 شمارش عبور از 100 علامت روز جمعه با شش مورد جدید از آمدن به جلو. همه موارد جدید از زنجیره ای آغاز شد که با مرگ 68 سال در مارس 5. تعداد کل موارد در زنجیره در حال حاضر رسیده 58.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>