ماها می بیند یکی دیگر از رکورد سنبله از 6,364 موارد تلفات به 4,762

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ماهاراشترا ثبت بیش از 6,000 جدید Covid-19 عفونت و ضبط 24 ساعته سنبله در موارد برای دومین روز متوالی در روز جمعه به عنوان دولت شمارش افزایش 6,364 به 192,990. دولت گزارش 198 مرگ و میر از جمله 48 از هفته گذشته, گرفتن عوارض خود را به 4,762.

بمبئی بدترین آمار شهرستان در ماهاراشترا ثبت 1 ، 338 پر جدید, موارد مصرف آن مورد تعداد به 82,074. وزارت بهداشت دولت آشتی داده سنگلی و 37 بيمار قبلا ثبت شده وجود دارد اضافه شده به بمبئی را شمارش. این شهرستان گزارش 73 مرگ و میر در 48 ساعت گذشته, گرفتن عوارض خود را به 4,762.

مقامات ارشد دولتی خواست نامش فاش نشود گفت: دولت شاهد افزایش موارد با توجه به هدف آزمایش. این مقامات و کارشناسان مستقل گفت: اگر شده است وجود دارد افزایش در موارد شمارش نیست افزایش نمایی.

دولت وزیر بهداشت راجش Tope گفت: دولت صورت منحنی می تواند صاف در ماه اوت. Tope گفت: تغییرات متعددی شده در دستورالعمل برای آزمایش و استنتاج را می توان ساخته شده بر اساس مثبت بودن رای دادن.

“پیش از این آزمون شامل فوری تماس همسایگان ، در نتیجه اعتصاب رای از این آزمون ها پایین تر بود. در حال حاضر آزمایش های ما را هدف قرار داده و بنابراین درصد بالاتر است. ما augmented تست ظرفیت در سراسر کشور هستند و هنوز هم با اضافه کردن آزمایشگاه. ما انتظار داریم این تعداد به صاف در اوایل ماه اوت” Tope گفت.

در گذشته 14 روز مثبت نرخ در دولت شده است و در محدوده بین 19 درصد و 27 درصد است. در سه روز اول ژوئیه مثبت رای از دولت شده است 21.09% (1 جولای), 22.90% (2 جولای) و 22.01% (3 جولای). کلی مثبت نرخ در دولت می ایستد در 18.39%.یکی از مقامات گفت: دولت هنوز به اوج خود رسید. “وجود دارد هیچ انکار است که این عفونت به طور گسترده ای گسترش یافته است. این هم درست است که به ما رسیده به اوج و در عین حال به عنوان وجود دارد جدیدتر نقاط داغ قارچ. دلایل متعددی وجود دارد برای بالا مثبت رای [اواخر]. ما افزایش روزانه ما تست از 13,000 هر روز در 22 ژوئن به 27,000-28,000. ما فراموش هدفمند تست هر ICMR دستورالعمل” گفت: این مقام.

دولت 115 آزمایش به آزمایشگاه از جمله آزمایشگاه های خصوصی و ظرفیت آزمون 38,000 نمونه روزانه. در ژوئن 22, دولت, آزمایش 13,554 نمونه ها و گزارش 3,721 موارد است که یک رای مثبت از 27.45%. از 24 ژوئن روزانه آزمون افزایش یافته و بیش از 20 ، 000 نمونه آزمایش شده اند هر روز پس از آن.

یک مقام ارشد دولت بوروکرات را رد کرد و گمانه زنی که این دولت است نه استفاده از آن تست ظرفیت به طور کامل به عنوان آن می تواند منجر به بیشتر اعداد. این مقام دولتی گفت: آزمون باید به باقی می ماند “هدفمند”. “تست ما ظرفیت 38,000 نمونه در هر روز, اما تست را باید متمرکز باقی می ماند در معرض خطر تماس با ما و دیگر فوری تماس با ما. آزمایش تصادفی نیست در دستورالعمل و آن را نمی خواهد عملکرد هر نتیجه. تماس با ردیابی است که سهل انگاری در چندین بخش. هدف ما این است که 1:15 (15 مخاطبین برای یک Covid-19 بیمار) اما اطلاعات نشان می دهد ما نمی فراتر از چهار به پنج در معرض خطر تماس” بوروکرات گفت. Dr Om Shrivastav, یک متخصص بیماری های عفونی با Jaslok بیمارستان گفت: “اصل سازمان بهداشت جهانی (WHO) و شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) شده است و تست های بیشتر منجر خواهد شد و به موارد بیشتری. بنابراین ما شاهد موارد بیشتری بودن گزارش شده است. اما رای مثبت نیست نگرانی آنجا که میزان مرگ و میر است.”

Dr Lancelot پینتو, متخصص اپیدمیولوژی از Laney بیمارستان گفت: افزایش مثبت نرخ نگران کننده نیست. “از امروز به نظر نمی رسد که وجود دارد سنبله بزرگ ما در انتظار در اطراف گوشه. ما نه پایین تبدیل شده است که یک واقعیت است اما ما نمی صعودی به سرعت به عنوان به خوبی. افزایش رای مثبت نیز می تواند بازتابی از آرامش در تست پارامترهای توسط دولت,” او گفت:.

Tope وجود دارد گفت: دو lacunas که او در بر داشت در تمام تعاملات با جمع و کمیسیون. “یکی ردیابی; ما فقط 1:6 در برابر هدف ما از 15 مخاطبین در هر بیمار است. مسئله دوم این است که خانه قرنطینه در محله های فقیرنشین. آنها نیاز به یک نهادی قرنطینه تسهیلات برای جلوگیری از گسترش در مناطق پر جمعیت. من بازدید بیواندی و Badlapur و دستور دولت محلی در خطوط مشابه” گفت: وزیر. در حال حاضر ماهاراشترا است 5,89,448 بیماران در خانه قرنطینه و 42,371 در نهادی امکانات قرنطینه.

دولت را تست ظرفیت نیز بیشتر افزوده. به دنبال افزایش شدید موارد در بمبئی شهری منطقه (MMR) دولت تصمیم گرفته است برای اضافه کردن یک آزمایشگاه هر در بیواندی, Badlapur, اولاسناگر ترانس-Bhayander و در تانه منطقه گفت: Tope. “تست افزایش یافته است و در شهرهای مختلف. بمبئی روزانه آزمون در اطراف 4,500 در حالی که پونا آزمون حدود 6000 نمونه روزانه. جالگاون که تست 100 نمونه های قبلی در حال حاضر آزمون 500 مشابه ناگپور بود که 400 نمونه در روز در حال حاضر آزمون 1,500 روزانه” یک مقام رسمی از وزارت بهداشت و درمان گفت.

در ضمن 3,515 مردم بودند مرخص روز جمعه که در زمان شمارش کلی بهبود بیماران به 104,687. بهبود نرخ در دولت می ایستد در 54.24%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>