توسط: اکسپرس وب میز | به روز شده در: آوریل 13, 2020 12:03:16 pm

Madhya Pradesh: Setback for Kamal Nath, SC holds valid Governor's call for floor test 15-ماه-پیر کنگره دولت کاهش یافت و زمانی که کمال نات استعفا داد و در 20 مارس قبل از مواجهه با دیوان عالی کشور موظف رای اعتماد

در یک استراحت برای Shivraj سینگ Chouhan دولت در Madhya Pradesh, دیوان عالی کشور روز دوشنبه برگزار معتبر فرماندار Lalji Tandon تصمیم به سفارش یک طبقه آزمون در دولت و مجلس پس از استعفای 22 کنگره MLAs.

دادگاه راس نیمکت رهبری عدالت DY Chandrachud گفت: فرماندار بود: “درست در سفارش کف آزمون با توجه به این واقعیت مورد” و که لازم بود به عنوان کنگره دولت تا به حال از دست اکثریت است.

در 68 صفحه و قضاوت نیمکت رد مشاجره و سپس وزیر کمال نات که فرماندار می تواند در بهترین تماس برای یک جلسه اما نه برای درخواست یک طبقه در آزمون اجرا مونتاژ. بالا و دادگاه نیز با تکیه بر 1994 حکم دادگستری Bommai آن برگزار شد که یک وزیر ارشد امتناع از تست قدرت خود را در کف مجلس قانونگذاری به خوبی می توان به عنوان هنرپیشه اول با یک اثبات دیگر با بهره گیری از اعتماد به نفس از قوه مقننه است.

در سال 2018 مجمع انتخابات در مادها پرادش بی جی پی برنده شده بود 109 کرسی در حالی که کنگره برنده 114 و دومی تشکیل دولت با حمایت از چهار مستقل یک SP و دو BSP اعضای.

اما 15-ماه-پیر کنگره دولت کاهش یافت و زمانی که کمال نات استعفا داد و در 20 مارس قبل از مواجهه با دیوان عالی کشور موظف اعتماد رای دادن. رای لازم پس از سابق اتحادیه وزیر Jyotiraditya Scindia و 22 قانونگذاران کنگره شورش کردند. قدرت 230-عضو مجمع می آیند به 206 چون از 22 استعفا و دو جای خالی با توجه به مرگ از اعضای.

کنگره جانباز گفت: BJP سعی در طرح و توطئه علیه دولت خود از یک روز با هشدارهای مکرر است که دولت نمی خواهد آخرین برای دو هفته یا یک ماه. او ادعا BJP صرف کرور در برگشتاندن کنگره قانونگذاران به بنگلور با تنظیم هواپیما و انطباق آنها را در یک رفت و آمد مکرر وجود دارد. مردم او گفت نمی خواهد عفو شورشی و حریص اشاره به شورشی کنگره قانونگذاران برای “این خیانت”.

BJP رهبر Shivraj سینگ Chouhan شد و سپس سوگند یاد کرد که به عنوان نخست وزیر. پس از Chouhan سوگند-گرفتن مراسم Scindia که پس از پیوست BJP در توئیتر خود نوشت: “من مطمئن هستم MP را در رسیدن به ارتفاعات جدید تحت رهبری خود را.” “ما با هم کار کنند برای دولت در پیشرفت و توسعه” Chouhan پاسخ داد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im