Madhya Pradesh: NSA از بازداشت شدگان که تست مثبت برای coronavirus فرار بیمارستان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | به روز شده: آوریل 20, 2020 12:40:47 am

Madhya pradesh cops attacked, satna jail prisoners tests positive, indore police attack, indore constable attack, coronavirus lockdown, COVID-19, indian express ایندور: این screengrab از کلیپ های ویدئویی از این حادثه در 7 آوریل نشان می دهد که پاسبان در حال اجرا به عنوان اراذل و اوباش او را تعقیب می کردند در حالی که پرتاب سنگ به او. پس از آن او بازگشت به نقطه با تقویت.

A 30-year-old NSA از بازداشت شدگان که یکی از اصلی ترین متهم در حمله یک پلیس پاسبان در ایندور در اوایل این ماه — فرار از جبال پور بیمارستان جایی که او تحت درمان پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

چند پلیس تیم تشکیل شده اند و پاداش 25.000 تومان اعلام کرد در متهم ساکن چندننگر محل در ایندور.

جبلپر SP Amit سینگ گفت: هند اکسپرس که NSA از بازداشت شدگان به نظر می رسد فرار از انزوا بخش NSCB بیمارستان دولتی که بيمار در حال منتقل شده است.

افسران گفت که او رفت از دست رفته بین 2.30 بعد از ظهر و 3 بعد از ظهر. او قابل رویت نیست در این فیلم دوربین مدار بسته دیده توسط پلیس است.

ماموران گفتند که پلیس در ابتدا فکر کردم که او جایی پنهان شده در بیمارستان است. سپاه پاسداران وظیفه ادعا کرد که آنها تنها شاهد کارکنان پوشیدن PPE کیت وارد بیمارستان. پلیس رد نکرده اند فرار خود را در یک PPE کیت.

مرد پوستر قرار داده شده است و عکس او منتشر شده در گروه واتساپ توسط پلیس است.

چهار پرسنل پلیس شده اند به حالت تعلیق درآمد. متهم و دو نفر از چهار پلیس رزرو شده اند برای جرائم تحت IPC و مدیریت بحران عمل می کنند.

این مرد به همراه سه نفر دیگر بازداشت و تحت NSA برای pelting سنگ و تعقیب یک پلیس پاسبان در تلاش برای به اجرا درآوردن مستند در ایندور در 7 آوریل. این پاسبان بازگشته بود با تقویت و بازداشت افراد درگیر در این حمله است.

از این چهار و دو گرفته شد به زندان در جبلپر و دو نفر دیگر در ساتنا.

دو متهم به نگهداری در ساتنا زندان نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

پلیس تیم که به همراه چهار نفر از ایندور به جبال پور و ساتنا و بسیاری از نگهبانان و زندانیان در ساتنا زندان شده اند قرنطینه و آزمایش شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>