Madhya Pradesh: در مناطق نه ضربه Covid-19 محدود فعالیت های اقتصادی از دوشنبه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

بوپال | به روز شده: مارس 19, 2020 11:19:30 pm

coronavirus, coronavirus lockdown, indian express, Madhya Pradesh coronavirus news, Madhya Pradesh covid-19 updates, coronavirus Madhya Pradesh updates, Shivraj Singh Chouhan Chouhan گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس شکسته بود دولت است اما “من نمی خواهد گریه اما ترتیب پول”. (فایل)

محدود فعالیت های اقتصادی آغاز خواهد شد و در نیمی از, Madhya Pradesh از دوشنبه اما سخت مستند به اجرا گذاشته خواهد شد در ایندور بوپال و اوجائین. Gutka و مشروب باقی خواهد ماند و خارج از مرزهای.

اعلام این وزیر Shivraj سینگ Chouhan یکشنبه گفت: این وضعیت در ایندور و بوپال در تحت کنترل بود اما این دو بیشتر متاثر از شهرستانها را ببینید, هیچ آرامش در مستند.

از 52 مناطق 26 منطقه در Madhya Pradesh آسیب دیده اند و Covid-19 شیوع. دوازده نفر از آنها را گزارش داده اند دو رقمی موارد مثبت و سه گزارش یک مورد در هر.

با این نسخهها کار مانند ساخت و ساز جاده و تعمیرات آبیاری کشاورزی و MNREGA فعالیت های اجازه خواهد داشت در 26 منطقه است که باید گزارش نشده است تنها یک مورد و در مناطق که در مهار مناطق در مناطق دیگر در ambit از دستورالعمل های صادر شده توسط مرکز Chouhan گفت. هیچ جنبش کارگر اجازه خواهد داشت از مناطق آسیب دیده.
وزیر بستری بیماری همه گیر شکسته بود دولت را به عقب.

“من نمی خواهد گریه اما ترتیب پول است. من خواهد شد با استفاده از بحران به عنوان یک فرصت برای دولت در مسیر توسعه و دوباره. من بسیاری از طرح های برای فقیر و کشاورزان و من برادرزاده ها و برادرزاده,” سینگ گفت: اما انجام نداد. او گفت: coronavirus وضعیت بهبود یافته بود اما “ما هنوز هم برنده جنگ است. این یک mahayagna و ما را عرضه می کنند.”

او گفت: دولت قبلی تا به حال پرداخت نشده محصول بیمه حق بیمه. “ما به دولت پرداخت کرده است 2,200 تومان کرور روپیه حق بیمه و از هفته آینده lakhs از کشاورزان دریافت خواهد شد و در مجموع 3,000 تومان کرور روپیه در حساب های بانکی خود را.”
CM گفت: وجود خواهد داشت سختگیرانه ممنوعیت مشروب و gutka و تف در جاده ها باقی خواهد ماند و ممنوع است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>