Madhya Pradesh دولت بحران: Gehlot انتقاد Scindia برای ‘خیانت به اعتماد مردم’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط عمیق Mukherjee | جیپور | منتشر شده در تاریخ: 11 مارس سال 2020 12:42:53 am

سانتی متر Ashok Gehlot با معاون Sachin خلبان.

راجستان وزیر Ashok Gehlot به نام Jyotiraditya Scindia تصمیم به ترک این کنگره یک “خیانت به اعتماد مردم”.

“پیوستن به دست با BJP در زمان بحران ملی صحبت می کند حجم در مورد رهبران خود زیاده جاه طلبی های سیاسی. به خصوص زمانی که BJP باعث خرابی اقتصاد و نهادهای دموکراتیک اجتماعی پارچه و همچنین قوه قضائیه. آقای Scindia است خیانت به اعتماد مردم و همچنین به عنوان ایدئولوژی. چنین افرادی ثابت می کند آنها نمی توانند رشد بدون قدرت. هر چه زودتر آنها را ترک بهتر” Gehlot توییتی در روز سه شنبه.

در رابطه تیره و تار بین Scindia و Madhya Pradesh سانتی متر کمال نات آینه مشابه مبارزه برای قدرت در کشور همسایه راجستان بین Gehlot و معاون سانتی متر Sachin خلبان.

خلبان بوده است رئیس جمهور از کنگره در راجستان برای بیش از شش سال منصوب شد و به عنوان عضو ارشد در مدت کوتاهی پس از این کنگره را شکست تحقیر آمیز در سال 2013 راجستان مجمع انتخابات است.

تحت خلبان رهبری به کنگره برنده 20 از 22 مونتاژ قطعات در bypolls بین 2014 و 2018 منجر به شکست Vasundhara Raje-led BJP در سال 2018 مجمع انتخابات است ،

پس از مونتاژ نتایج انتخابات کنگره گرفته شده بود در حدود سه روز اعلام سانتی متر با نامزد حزب منابع تایید که خلبان آماده بود برای هموار کردن راه برای Gehlot هنگامی که آن را به سانتی متر پست. اما کنگره فرمان بالا را انتخاب Gehlot برای این پست بیش خلبان بسیار شبیه, Madhya Pradesh, که در آن یک ارشد رهبر مانند کمال نات داده شد اولویت بیش جوانتر Scindia.

توزیع مهم اوراق بهادار شده است عمده استخوان مشاجره بین وفاداران از Gehlot و خلبان.

در یک سال گذشته پس از کنگره شده است در قدرت در راجستان خلبان مخالفت با حزب خود او بیش از چند مسائل مربوط به سوخت و پرکن-گزارش از افزایش tiff بین دو قدرت مراکز.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>